Hlavní navigace

HyperX představuje headset s Dolby Surround

6. 1. 2017

Sdílet

 Autor: HyperX
HyperX Cloud Revolver S umožňuje hráčům nechat se pohltit zvukem v Dolby kvalitě po stisku jediného tlačítka

Divize HyperX společnosti Kingston oznámila uvedení své dosud nejvyspělejší náhlavní sady s prostorovým zvukem Dolby 7.1 nesoucí název HyperX Cloud Revolver S. Divize HyperX vestavěla technologii Dolby Headphone do nového USB donglu – tato technologie přináší po jediném stisku tlačítka zvuk, který vás pohltí. Náušníky jsou z paměťové pěny značky HyperX a ve spojení s novým širokým náhlavním páskem poskytují větší pohodlí i při hodinách hraní. Nová náhlavní sada navíc podporuje různé operační systémy, má drivery o průměru 50 mm a mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku, který je navržen pro použití profesionálními hráči a týmy eSports na celém světě.

HyperX

Sedmikanálový zvukový systém Dolby Headphone 7.1 vytváří velmi osobní a pohlcující zážitek z hraní – emuluje zvuk jako v kinech, který hráče vtáhne přímo do středu akce, v níž se může s výhodou skvěle orientovat.

Náhlavní sada Cloud Revolver S vytváří zvukový prostor díky jedinečné technologii konstrukce driverů, která hráčům umožňuje představit si, z jakých směrů a vzdáleností přicházejí různé zvuky kolem nich. Hráči si navíc mohou vybrat své oblíbené nastavení díky ekvalizéru se třemi předdefinovanými profily: zdůraznění, rovná charakteristika a zvýraznění hlasů. Získají navíc výhodu u „stříleček“ a her ve 3D prostředí, protože uslyší, kde se soupeři nacházejí – a to mnohem ostřeji a přesněji, než to bylo dosud možné.

cyber23

Dostupnost a podpora

Náhlavní sada Cloud Revolver S (výrobcem doporučená maloobchodní cena 169,99 €) bude k dostání od 14. března 2017.

Byl pro vás článek přínosný?