Hlavní navigace

HyperX představuje nové herní periferie

 Autor: HyperX
HyperX předvedl nové produkty pro počítačové hráče
Radek Kubeš 11. 10. 2018

Sdílet

Jednou z největších novinek je představení prvních sluchátek do uší, připravených pro konzoli Nintendo Switch, a k hraní na mobilních telefonech. Spolu s těmito sluchátky také HyperX představil svůj první headset Cloud pro PS4, licencovaný Sony, a obnovenou sérii CloudX pro Xbox. Tím HyperX obsáhl kompletní škálu produktů pro konzole. 

Zajímavou novinkou je bezpochyby i druhá HyperX klávesnice s RGB podsvícením Alloy FPS a nedávno uvedená myš s RGB prvky Pulsefire FPS Pro. Oba produkty mají nastavitelné podsvícení i prvky přes originální software HyperX s názvem NGenuity.  

HyperX

HyperX Cloud Earbuds - sluchátka do uší

Sluchátka HyperX Cloud Earbuds jsou určena pro hráče využívající konzoli Nintendo Switch, kteří si svou hru rádi berou ven. Kabel s konektorem zahnutým v úhlu 90 stupňů je pogumovaný a nezamotává se. Díky tomu méně překáží. Přepravní pouzdro, které je součástí dodávky, zajistí snadné přenášení i bezpečné uložení. Sluchátka umožní snadnou komunikaci s týmem ve Fortnite a dalších hrách pro Switch, které podporují hovor během hry.

Sluchátka Cloud Earbuds se dodávají s patentovanými silikonovými špičkami tří velikostí. Nabízejí pohodlí, které je typické pro produkty HyperX. Zesílené basy a čisté vysoké, střední a hluboké tóny, kterými se sluchátka vyznačují, poskytnou intenzivní zvukový zážitek. Štíhlý a pohodlně umístěný mikrofon na kabelu má víceúčelové tlačítko, které umožňuje jednoduše odpovídat na volání a ovládat streamovaná média.

HyperX Cloud pro PS4

HyperX Cloud pro PlayStation 4 je prvním headsetem HyperX oficiálně licencovaným od Sony. Nový headset je zaměřený speciálně pro hráče na konzoli PlayStation 4 s designem sladěným s modrou barvou PlayStation. Headset má ovládání hlasitosti a mikrofonu přímo na kabelu a komfortní konstrukci danou mnohaletou zkušeností z PC herního prostředí.

HyperX Cloud pro PS4 má 53 mm měniče s vysoce kvalitním zvukem, hliníkový rám pro maximální výdrž a odpojitelný mikrofon ke komunikaci při hraní, který se dá ale odpojit při poslechu hudby nebo používání například s mobilním telefonem. Kvůli maximálnímu komfortu při dlouhodobém hraní mají sluchátka paměťovou pěnu, pohodlnou opěrku na hlavu a nastavitelnou velikost.

HyperX CloudX

Headset HyperX CloudX testovala a schválila společnost Microsoft a hráčům využívajícím konzoli Xbox nabízí typické vlastnosti produktů HyperX, jako je pohodlí a odolnost, stejně jako výborný zvuk. Headset CloudX má pohodlné ovládání zvuku na kabelu, díky němuž není třeba používat systémové nabídky, a veškeré ovládání je na dosah ruky. Pevný hliníkový rám je navržen tak, aby byl odolný a dokázal dlouhodobě vydržet všechno to, co denní hraní představuje. Náušníky vyrobené ze 100 % paměťové pěny a polstrovaný náhlavní pás potažený koženkou zajišťují pohodlí pro dlouhé víkendy a noci strávené hraním. Měniče velikosti 53 mm a vylepšená reprodukce basů zajišťují čistou reprodukci vysokých, středních i nízkých tónů, uzavřené náušníky utiší vnější svět, takže se hráč může zcela ponořit do hry. Mikrofon, který potlačuje šumy, je možné nastavit dle libosti, lze jej odpojit, a navíc eliminuje šumy z pozadí. Souprava CloudX je také kompatibilní s mobilními zařízeními.

HyperX Pulsefire FPS Pro

Herní myš HyperX Pulsefire FPS Pro je postavená jako ergonomická, lehká a připravená na oba druhy držení myši (claw i palm). Má přednastavené DPI na hodnoty 800, 1 600 a 3 200, ale toto nastavení jde upravit v programu HyperX NGenuity. Rozsah DPI je od 100 do 16 000 s nejmenším krokem po 50 DPI a lze jej uložit až do pěti různých profilů. Myš má po stranách protiskluzovou úpravu a s váhou pouhých 95 gramů je stavěná na rychlé pohyby. HyperX Pulsefire FPS Pro má stejně jako její předchůdce kvalitně opletený kabel a velké skluzné plochy na spodní straně.

HyperX Pulsefire FPS Pro má vestavenou paměť pro tři profily podsvícení RGB. Všechny změny si uživatel připraví v programu HyperX NGenuity a nahraje je přímo do myši. Pak už program potřebovat nebude a může myš připojit kdekoliv. Nastavitelné jsou samostatné zóny pro kolečko myši a HyperX logo. Myš také v paměti podporuje makra.

HyperX Alloy FPS RGB

HyperX Alloy FPS RGB je nová špičková klávesnice, která skvěle vypadá a brzy se představí i na našem trhu. Exkluzivní diody LED na klávesách podtrhují jas RGB podsvícení, které je možné snadno si upravit pomocí softwaru HyperX NGenuity tak, že může dosáhnout skutečně jedinečných efektů.

Klávesnice Alloy FPS RGB je kompaktní, proto se hodí všude tam, kde je málo místa, protože ponechá dost prostoru k používání myši. Disponuje též pohodlným dobíjecím USB portem a oplétaným odpojitelným kabelem, který odolává opotřebení a umožňuje snadné přenášení. Pevný ocelový rám zajišťuje stabilitu a nehybnost klávesnice, i když hráči zběsile buší do kláves, aby doplnili munici, obrali zneškodněné nepřátele nebo rychle přezbrojili.

Mechanické spínače Silver Speed vydrží 70 milionů stisknutí a jdou mimořádně lehce. Jsou vhodé pro hráče, kteří hledají, jak ušetřit každý zlomek sekundy, aby získali výhodu oproti svým rivalům. Klávesnice má vlastní vestavěnou paměť na 3 režimy, ve kterých lze nastavit RGB podsvícení, efekty, nastavení herního režimu a makra. Klávesnice Alloy FPS RGB má 100% anti-ghosting a N-key rollover.