Hlavní navigace

HyperX rozšiřuje řadu herních pamětí o FURY DDR4 RGB

 Autor: HyperX
Tato FURY DDR4 je rychlejší, má větší kapacitu a nový RGB design
Radek Kubeš 16. 9. 2019

Sdílet

HyperX představuje novou paměť FURY DDR4 RGB a moderní design celé řady FURY DDR4. Tyto nové paměťové kity nabízí funkci Plug N Play s možností přečasování. HyperX také nabízí hned několik modelů s různou kapacitou a frekvencí, až do 64 GB a 3 466 MHz pro nejnáročnější hráče. 

HyperX

Nové FURY DDR4 a FURY DDR4 RGB jsou kompatibilní s nejnovější platformou AMD a jsou charakteristické ještě vyšším výkonem a poměrem ceny a výkonu. Funkce Plug N Play navíc nabízí automatické přečasování paměti při standartním DDR4 1.2V nastavení. Nové FURY modely také obsahují Intel XMP-ready profily optimalizované pro nejnovější platformy Intel.

HyperX FURY DDR4 RGB přichází s novým LED podsvícením a dynamickými světelnými efekty. Navíc také využívá HyperX Infrared Sync, což paměti umožňuje synchronizovat dynamické osvětlení bez jakéhokoli kabelového připojení. Paměť se dá ovládat prostřednictvím software programů hned několika dodavatelů základních desek, jako jsou např. ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion či MSI Mystic Light Sync. Další informace o kompatibilitě jsou dostupné u jednotlivých prodejců.

HyperX FURY DDR4 pracuje na rychlých frekvencích s nízkou CL15-CL19 latencí. FURY DDR4 je dostupná v jednotlivých modulech o velikosti 8 GB a 16 GB, nebo v kitech dvou a čtyř s kapacitou 16 GB, 32 GB nebo 64 GB.

Dostupnost

HyperX FURY DDR4 a HyperX FURY DDR4 RGB jsou již nyní dostupné u vybraných prodejců.