Hlavní navigace

HyperX rozšiřuje řady pamětí FURY DDR4 a Impact DDR4

 Autor: HyperX
Paměti s provedením plug-and-play umožňují automatické přetaktování
Radek Kubeš 29. 3. 2018

Sdílet

HyperX, herní divize společnosti Kingston, obohacuje série paměťových modulů HyperX FURY DDR4 DIMM a HyperX Impact DDR4 SODIMM o modely s vyššími taktovacími frekvencemi. Jak paměti FURY DDR4 DIMM, tak Impact DDR4 SODIMM nabízejí možnost automatického plug-and-play přetaktování (PnP). Moduly v řadě FURY DDR4 jsou nyní k dispozici s taktem až 3 466 MHz a v řadě Impact DDR4 může být frekvence až 3 200 MHz. U obou produktových sérií lze zakoupit samostatné moduly nebo různé konfigurace sad – rozpětí kapacit je tak od 8 GB do 64 GB.

HyperX

Řada HyperX FURY DDR4 představuje cenově výhodný, výkonný upgrade pro nejnovější základní desky s procesory Intel a AMD, který umožní rychlejší úpravy videa, renderování 3D obrazu, hraní a procesy potřebné pro umělou inteligenci (AI). Moduly mají provedení plug-and-play, jež při standardním napájení 1,2 V pro paměti DDR4 zajišťuje automatické přetaktování. Nové přírůstky do série pamětí FURY DDR4 jsou k dostání s černým, rudým nebo bílým pasivním chladičem s nízkým profilem, který má stylové asymetrické provedení černou desku s tištěnými spoji jako charakteristický rys řady FURY.

Divize HyperX rozšiřuje i řadu pamětí Impact DDR4 SODIMM o nové modely s rychlejším taktem a kapacitou samostatných modulů až 16 GB, přičemž v konfiguraci v sadě může celková kapacita být až 64 GB. Napájecí napětí vychází ze standardní hodnoty 1,2 V a paměti podporují profily XMP umožňující snadné přetaktování. Při využití funkce plug-and-play se přetaktování provede automaticky na nejvyšší hodnotu frekvence, kterou má konfigurace daného počítače deklarovanou.

Dostupnost

Paměťové moduly HyperX FURY DDR4 DIMM a HyperX Impact DDR4 SODIMM jsou již nyní k dostání prostřednictvím sítě HyperX maloobchodních prodejců a internetových obchodů.