Hlavní navigace

HyperX rozšiřuje svoje řady DDR4 pamětí Predator a Predator RGB

6. 9. 2018

Sdílet

 Autor: HyperX
Nové varianty pamětí poskytnou lepší výběr při stavbě sestav pro extrémní výkony

HyperX, herní divize společnosti Kingston Technology, ohlásila rozšíření svých sérií Predator DDR4 RGB a Predator DDR4. Predator DDR4 RGB je nyní dostupný v rychlostech do 4 000 MHz a HyperX Predator DDR4 je nyní dostupný až do velikosti 128 GB a frekvencích do 4 133 MHz. Paměti HyperX jsou navrženy pro hráče, nadšence a extrémně výkonné počítače. 

HyperX

Nové paměti Predator DDR4 RGB a Predator DDR4 jsou navržené pro použití v sestavách s nejnovějšími procesory společností Intel a AMD. Oba produkty mají připravené Intel XMP profily optimalizované pro lepší výkon. HyperX Predator DDR4 RGB je vybaven LED světelným páskem s plynulým přechodem RGB efektů. Paměti jsou kompatibilní se softwarem pro ovládání podsvícení od většiny výrobců, včetně ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync a Asrock Polycom RGB.

HyperX Predator DDR4 tak přináší paměti s vysokou frekvencí a nízkým časováním při velikosti od 4 GB do 16 GB v jediném modulu a v kitech dvou, čtyř nebo osmi pamětí o celkové velikosti 16 GB, 32 GB, 64 GB a 128 GB. Všechny moduly jsou testované při výrobě a mají doživotní záruku. 

Cloud22

Dostupnost

Paměti HyperX Predator DDR4 a HyperX Predator DDR4 RGB jsou již nyní dostupné na trhu.