Hlavní navigace

IBM nabízí jednoduchý způsob, jak posílit svou konkurenceschopnost

Řadu nových produktů v rámci jejího projektu Express Advantage určených pro středně velké podniky představila společnost IBM.
Pavel Louda 18. 10. 2007

Sdílet


Řadu nových produktů Express Advantage určených pro středně velké podniky představila společnost IBM.
Portfolio produktů a možností financování podle výrobce vytváří ve spojení se sítí místních obchodních partnerů IBM účinné a ucelené řešení, které umožňuje firmám střední velikosti inovovat, růst a zvyšovat svou efektivitu. Nově uvedená řešení pro různá odvětví představují kombinaci nabídky IBM s aplikacemi nezávislých vývojářů softwaru (ISV), které by měly zákazníkům pomoci podobné změny obchodní strategie řešit. Nejnovější portfolio přitom reaguje na prudce rostoucí poptávku po inovativních obchodních a infrastrukturních řešeních. Ta v současné době tvoří více než 60 procent technologických výdajů středně velkých firem.
"Využitím iniciativy Express Advantage a našich zkušeností, produktů a implementačních postupů reagujeme na požadavky klientů, kterým nabízíme ve spolupráci s obchodními partnery garanci, stabilitu a spolehlivost," uvedla Lucia Belková, SMB Manager IBM Česká republika.
Společnost IBM provedla nedávno průzkum, jehož se zúčastnilo celkem 1 200 klientů z řad malých a středně velkých firem. Průzkum ukázal, že téměř dvě třetiny respondentů plánují v horizontu dvou let více než jednu změnu obchodního modelu.

Nové produkty divize IBM Services:
· IBM Proventia Network Multi Function Security (Express)
· IBM Proventia Network Enterprise Scanner (Express)
· IBM Proventia Network e-mail Security (Express)
· IBM Proventia Network IPS

Pro všechny produkty Express Advantage jsou k dispozici praktické možnosti financování Global Financing - od jednoduchého leasingu a půjček až po přizpůsobené transakce na akvizice informačních technologií. Tyto služby lze využít při nákupu hardwaru, softwaru a služeb IBM i jiných společností.
Zákazníkům v České republice je v současné době k dispozici 53 řešení z řady IBM Express Advantage.
Built on Express Advantage – řešení obchodních partnerů IBM:
· DC Concept - QI - elastický informační systém
· Digital Resources - CeMF (Centrální Mozek Firmy) - CRM
· Digi Trade - Aplikace SOX evidence - provádí procesně orientovaný monitoring interních kontrolních mechanismů
· NWT Computer - VoIP řešení S2 - řešení pro telekomunikace
· K-net Technical International Group - K-net backup solution - poskytuje zákazníkům kompletní nástroj pro zálohování systému v rámci infrastruktury IT.
· K2 Atmitec - K2, výkonný a profesionální informační systém
· PC HELP - Kompas2 - informační systém pro správu a řízení lidských zdrojů
· LCS International - HELIOS (Green, Orange, Red) podnikové informační systémy
· Notes CS - Notes.Impact - modulární informační systém na elektronickou evidenci a řízení veřejných zakázek
· Versino CZ - Versino Solution Factory - integrované a procesně přizpůsobené řešení informačních systémů na platformě SAP® Business One a IBM

.