Hlavní navigace

IDA 2014: Alcatel Onetouch Pop 2 a Hero 8

8. 9. 2014

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch představil na veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně tablet Hero 8 s Full HD displejem a řadu barevných chytrých telefonů Pop 2 s podporou LTE sítí.

Alcatel Onetouch představil na veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně tablet Hero 8 s Full HD displejem a řadu barevných chytrých telefonů Pop 2 s podporou LTE sítí.

Alcatel Onetouch Pop 2Hero 8Osmipalcový tablet Hero 8 zvládá i náročnější hry a umožňuje i telefonovat. Jeho výhodou je také LTE modul pro rychlé stahování a sdílení dat. Rodina telefonů POP 2 obsahuje pět modelů s různými velikostmi displeje, z nichž každý má k dispozici pět pestrých barevných krytů přímo v balení.

special_kyberutoky

Novinka z dílny Alcatel Onetouch je 7,3 mm tenká a váží jen 310 g. Displej je osmipalcový s rozlišením 1920 x 1200 bodů, nabízí plnou laminaci a ochranu před odlesky. Uvnitř se nachází osmijádrový procesor MediaTek o spojení se světem se stará LTE modul podporující mobilní sítě 4. generace, Wi-Fi nebo Bluetooth. Uživatelé mají k dispozici 2 GB operační paměti RAM a 16 GB místa pro aplikace a další data.

Hero 8 umožňuje i propojení s televizí prostřednictvím technologie Miracast, čtení časopisů a novin nebo funkci TV Mate, která z něj vytvoří univerzální dálkový ovladač.