Hlavní navigace

IDC Business Intelligence Roadshow 2007

17. 10. 2007

Sdílet

Dne 30. října 2007 se v pražském Paláci Žofín koná konference IDC Business Intelligence Roadshow 2007.

Dne 30. října 2007 se v pražském Paláci Žofín koná konference IDC Business Intelligence Roadshow 2007.

Business Intelligence se v průběhu příštího desetiletí stane pro většinu úspěšných firem stejně důležitým nástrojem, jakým je pro ně dnes počítačová síť. Bude všudypřítomná nejen v podnikové sféře, ale také uvnitř jednotlivých organizací. BI se nějakým způsobem dotkne téměř všech aspektů podnikání, od elektronické pošty přes archivaci po řízení procesů.

special_kyberutoky

IDC Business Intelligence Roadshow nabídne strategická doporučení ohledně zavádění a upgradů BI řešení, případové studie o tom, jak lze BI využít k zefektivnění řízení podniku, analýzy dlouhodobých dopadů vyhledávacích technologií na přístup k podnikovým databázím a souborům i základní body, jak přesvědčit vyšší management o potřebnosti BI řešení

O budoucnosti BI uslyšíte z úst světově uznávaných odborníků, kteří se zaměří zejména na vliv BI řešení, vyhledávací technologie a měnící se povahu podnikatelského prostředí. Na konferenci vystoupí mimo jiné celosvětově uznávaná odbornice na oblast business intelligence Shaku Atre. Shaku Atre, jedna z průkopnic BI, je například autorkou známé publikace Data Base: Structured Techniques for Design, Performance and Management and Business Intelligence Roadmap - The Complete Project Lifecycle for Decision Support Applications.

 

Autor článku