Hlavní navigace

IDC Business Intelligence Roadshow 2007

17. 10. 2007

Sdílet

Dne 30. října 2007 se v pražském Paláci Žofín koná konference IDC Business Intelligence Roadshow 2007.

Dne 30. října 2007 se v pražském Paláci Žofín koná konference IDC Business Intelligence Roadshow 2007.

Business Intelligence se v průběhu příštího desetiletí stane pro většinu úspěšných firem stejně důležitým nástrojem, jakým je pro ně dnes počítačová síť. Bude všudypřítomná nejen v podnikové sféře, ale také uvnitř jednotlivých organizací. BI se nějakým způsobem dotkne téměř všech aspektů podnikání, od elektronické pošty přes archivaci po řízení procesů.

IDC Business Intelligence Roadshow nabídne strategická doporučení ohledně zavádění a upgradů BI řešení, případové studie o tom, jak lze BI využít k zefektivnění řízení podniku, analýzy dlouhodobých dopadů vyhledávacích technologií na přístup k podnikovým databázím a souborům i základní body, jak přesvědčit vyšší management o potřebnosti BI řešení

O budoucnosti BI uslyšíte z úst světově uznávaných odborníků, kteří se zaměří zejména na vliv BI řešení, vyhledávací technologie a měnící se povahu podnikatelského prostředí. Na konferenci vystoupí mimo jiné celosvětově uznávaná odbornice na oblast business intelligence Shaku Atre. Shaku Atre, jedna z průkopnic BI, je například autorkou známé publikace Data Base: Structured Techniques for Design, Performance and Management and Business Intelligence Roadmap - The Complete Project Lifecycle for Decision Support Applications.

 

Autor článku