Hlavní navigace

IFA 2013: Alcatel One Touch Hero s šestipalcovým displejem

 Autor: Alcatel
Alcatel One Touch představí na berlínském veletrhu IFA smartphone Hero. Tato novinka zaujme 6palcovým Full HD IPS displejem, tenkým tělem, čtyřjádrovým 1,5GHz procesorem, 13megapixelovým fotoaparátem a baterií o kapacitě 3400 mAh.
Adam Kencki 5. 9. 2013

Sdílet

Alcatel One Touch představí na berlínském veletrhu IFA smartphone Hero. Tato novinka zaujme 6palcovým Full HD IPS displejem, tenkým tělem, čtyřjádrovým 1,5GHz procesorem, 13megapixelovým fotoaparátem a baterií o kapacitě 3400 mAh.

Alcatel One Touch HeroAlcatel One Touch Hero je se 6palcovým IPS displejem s rozlišením Full HD dosud největším chytrým telefonem této značky. K tomuto modelu se navíc bude dodávat i bohaté příslušenství. Zařízení pohání čtyřjádrový 1,5GHz procesor a o energii se stará baterie o kapacitě 3400 mAh.

V těle telefonu je integrovaný stylus, s jehož pomocí lze pohodlně vytvářet poznámky nebo náčrtky. Speciální pouzdro MagicFlip se zabudovanými LED diodami upozorní uživatele na příchozí události. Výhodou je i příslušenství v podobě menšího tlačítkového bluetooth telefonu, který lze propojit se smartphonem a pohodlně telefonovat, přijímat SMS nebo synchronizovat kontakty. Z chytrých funkcí zaujme Hero možností bezdrátového zobrazení obrazu telefonu na monitor nebo televizi pomocí Wi-Fi HDMI klíče Alcatel One Touch V100. Kdykoli tak lze z telefonu jednoduše přehrávat na větší televizní obrazovce prezentaci, video, fotky anebo třeba hru.

Hero také podporuje indukční bezdrátové nabíjení prostřednictvím speciálního flipového krytu. Smartphone s nasazeným krytem stačí jen položit na nabíječku, a zařízení se začne ihned nabíjet. S dalším příslušenstvím zastane telefon i funkci picoprojektoru a dokáže zobrazit obraz o úhlopříčce až 70“ (2,5 m).