Hlavní navigace

iFit rozšiřuje portfolio chytrého oblečení a gadgetů pro sport

 Autor: iFit
Značka iFit rozšiřuje svoje portfolio chytrého oblečení o další výrobky. Spolupráce s Google Maps a Sony byla rozhodně plodná.
Adam Kencki 31. 3. 2016

Sdílet

Značka iFit rozšiřuje svoje portfolio chytrého oblečení o další výrobky. Spolupráce s Google Maps a Sony byla rozhodně plodná.

Chytré běhací bohy Altra IQ společnosti iFit jsou vybaveny několika senzory, které spolupracují s vašim chytrým telefonem. Pracují jako váš osobní trenér a poskytují informace o kadenci, švihu nohou a době kontaktu se zemí v reálnm čase. Data se přenášejí do aplikace iFit tracker a zde je můžete sledovat a vyhodnocovat. Otázkou je, jestli to opravdu k něčemu je;)

Postel iFit bed nebo iFit sleep HR je vybavena třemi nakláněcími panely a zakláněcí technologií, která by měla umožnit dokonalé uvolnění po výkonu a redukovat stress a bolest. Matrace odvádí vlhkost a monitoruje spánek, srdeční činnost a spánkové fáze i dech. Všechny hodnoty jsou také k dispozi v aplikace iFit v telefonu.

Poslední novinkou jsou hodinky iFit Executive. Luxusní švýcarské hodinky pro sport se třemi senzory pro přesné měření srdeční činnosti i běhěm výkonu. Jsou odolné vůči vodě a poskytují upozornění pomocí vibrací.