Hlavní navigace

InCard MasterPass: Mobilní platební možnosti v Česku zase vzrostly

3. 7. 2015

Sdílet

 Autor: Fotolia © daviles
Mobilní peněženka MasterCard Mobile a platební služba MasterPass se propojují do jedné platební aplikace InCard MasterPass. Podle tvůrců přináší novou úroveň pohodlí při placení na internetu.

MasterCard a Wincor Nixdorf vylepšily mobilní placení v Česku a na Slovensku. Do aplikace si uživatel uloží platební karty, s nimiž lze poté platit v internetových obchodech u 250 tisíc obchodníků, kteří podporují globální platební službu MasterPass.

Vylepšená a redesignovaná aplikace InCard MasterPass, kterou spravuje společnost Wincor Nixdorf, poskytuje podle tvůrců příjemné uživatelské rozhraní, v němž se lehce orientuje, a to včetně nově přidaných položek v základní nabídce, nových barev a ikon.

V několika snadných krocích se přidá do mobilního zařízení platební kartu či karty. Poté jde  spravovat veškeré platby a vložené karty, sledovat historii transakcí, měnit doručovací adresu pro nákupy v e-shopech či dobíjet kredit mobilního telefonu.

Aplikace také obsahuje seznam obchodníků využívajících jako jednu z platebních možností právě MasterPass.

Kromě nových grafických prvků a optimalizace procesu registrace provedly společnosti MasterCard a Wincor Nixdorf i úpravy na základě podnětů uživatelů. Jednou z těchto úprav je využití tzv. swipu – tažení prstu pro pohyb mezi okny. Postup pro stažení a aktivaci digitální peněženky ovšem zůstává stále stejně pohodlný a intuitivní.

Cloud22

Po zadání všech požadovaných údajů může uživatel aplikaci využívat dle svých preferencí, například přepínat mezi platbami firemní a soukromou kartou nebo si vyplnit více doručovacích adres. Kvůli bezpečnosti je vstup do aplikace umožněn pouze při zadání PINu.

InCard MasterPass je dostupná pro zařízení s OS Android i iOS.