Hlavní navigace

Interní „slajdy“ Apple odhalují větší displej pro iPhone 6

8. 4. 2014

Sdílet

 Autor: Techspot.com
„Slajdy“ z interní prezentace společnosti Apple, zobrazující analýzu možných oblastí růstu na trhu smartphonů, možná potvrzují pokračující dohady o tom, že by společnost na dalším iPhonu mohla přinést větší obrazovky.

Několik zpráv poukázalo na to, že se Apple pro svůj iPhone 6 poohlíží po 5palcovém (nebo větším) displeji, a na základě uniklé prezentace to vypadá, že jde o jednu z možností, které Apple v současné chvíli má.

Jeden ze slajdů nazvaný „Spotřebitelé chtějí to, co nemáme“, se vrací do roku 2012 a ukazuje, kde Apple cítí poslední zbývající oblasti pro možný růst na trhu smartphonů: zařízení s displeji většími než 4 palce, které stojí nad 300 dolarů, a smartphony v kategorii pod 30 palců. Slajdy se dostaly na povrch jakožto součást pokračujících právních bitev Apple a Samsungu.

Jak asi víte, smartphony od Applu výše uvedená kritéria nesplňují, což mnohé vede k přesvědčení, že je jen otázkou času, než společnost vezme za svou vlastní radu a přinese zákazníkům větší iPhone. Je samozřejmě možné, že vytvoří iPhone v současné velikosti za 300 dolarů, ale jak podotýkají analytici, je nepravděpodobné, že by Apple osekal svou typicky vysokou marži, případně že by začal prodávat levné zařízení.

Zdroj: IDG News Service