Hlavní navigace

iPhone 4 nejpopulárnějším fotoaparátem sítě Flickr

22. 6. 2011

Sdílet

 Autor:
Že v jednoduchosti je síla, nám Apple opět dokazuje popularitou svého smartphonu iPhone 4, respektive jeho zabudovaného 5MP fotoaparátu.

Žebříčkům oblíbenosti fotoaparátů sítě Flickr dlouho vévodily digitální zrcadlovky jako Nikon D90 nebo Canon 5D Mark II. Jenomže David opět porazil Goliáše a nejoblíbenějším, nebo možná raději nejvyužívanějším fotoaparátem se stal právě iPhone 4. Pokud  iPhone vlastníte, pak víte, že pořídit rychle a kreativně fotografii, je díky několika málo ťuknutím na dotykové obrazovce dílem okamžiku. Ale protože fotografie, kterou nemůžete jednoduše sdílet, je jako supersport, ve kterém se nemůžete projet, poráží  iPhone dokonce i profesionální zrcadlovky možností jednoduchého odeslání a sdílení na Facebooku, nebo třeba právě na Flickru.

S blížícím se příchodem nového smartphonu iPhone 5 od Applu se očekává, že výrobce zapracuje také na novém fotoaparátu. Neoficiální zdroje hovoří o 8MP rozlišení, lepší optice a ještě jednodušším a intuitivnější softwaru. Nechme se tedy překvapit.