Hlavní navigace

iPhone 6 Plus se ohýbá. Je to vada nebo skrytá funkce?

27. 9. 2014

Sdílet

 Autor: imgur
Zatímco řada uživatelů si stěžuje na to, že se nové iPhony 6 ohýbají při nošení v kapsách od kalhot, jedna webová stránka s nadsázkou tvrdí, že by mohlo jít o skrytou funkci.

Na portálu imgur.com se (samozřejmě s notnou dávkou nadsázky) objevila zajímavá fotografie nového iPhonu 6, který je ohnutý. U této fotografie pak stojí popisek "Představujeme Flex: Revoluční patent Apple na hliníkovou slitinu umožňující uživatelům ohnout iPhone a dosáhnout tak většího potěšení". Zahnutý iPhone 6 na obrázku je pak velmi podobný telefonům Samsung Galaxy Round a LG G Flex.

Pravdou je, že ohebnost nových iPhonů bude spíše nechtěným nedostatkem způsobeným tenkým hliníkovým tělem telefonu, než "skrytou funkcí Flex". Na ohnuté telefony v kapsách si stěžují uživatelé po celém světě, přičemž tvrdí, že telefon se ohnul jen po několika hodinách nošení v kapse. Na druhou stranu experti upozorňují na to, že ani ty nejnovější chytré telefony nebyly navrženy pro nošení v kapsách od kalhot a pouhý fakt, že to uživatelé dělají, neznamená, že je to správné. Apple se k celé věci zatím nevyjádřilo.

 

Zdroj: CNET