Hlavní navigace

Jackie Chan chce vytvořit unikátní model TV Beovision 10

31. 7. 2012

Sdílet

 Autor: Bang & Olufsen
Známý hollywoodský herec Jackie Chan pomůže společnosti Bang & Olufsen v její snaze o zlepšení jména na čínském trhu s unikátní verzí televizoru BeoVision 10.

Zisk z prodeje TV bude věnován na charitu. Televizory BeoVision 10 lze již nyní přizpůsobit pomocí celé řady parametrů - uživatelé si mohou například vybrat libovolný barevný hliníkový rámeček nebo materiál, který zakrývá reproduktory zařízení. O úpravách BeoVision 10 od Jackieho Chana se toho zatím mnoho neví, společnost Bang & Olufsen pouze oznámila, že na jejím hliníkovém rámu bude vyryt nápis "technology brings peace" (technologie přináší mír).

BeoVision 10 od Jackieho Chana bude vydražena v Číně ještě v tomto roce a výtěžek bude věnován na charitativní projekty Jackieho Chana. Společnost Bang & Olufsen nedávno oznámila ve snaze o zlepšení svého postavení na čínském trhu spojení s tamním prodejcem luxusního zboží Sparkle Roll a fondem A Capital. Čínu Bang & Olufsen vnímá do budoucna jako jeden z nejdůležitějších trhů.

BeoVision 10 vyniká díky extrémně tenkému rámu, který není problém zavěsit na stěnu. 200Hz televizor nabídne Full HD obraz s LED podsvícením a 16,7 miliony barvami. Zařízení se vyznačuje také velmi kvalitním zvukem.

skoleni

 

Zdroj: FlatpanelsHD