Hlavní navigace

Jak urychlit přechod do cloudu?

18. 9. 2017

Sdílet

 Autor: © boscorelli - Fotolia.com
IBM nově přichází s nástroji vizibility a řízení sítí od společností F5 Networks a Fortinet, díky nimž budou moci firmy rozšířit svá VMware prostředí i na veřejný cloud bez nutnosti změny formátu.

Vloni se IBM a VMware rozhodly rozšířit existující pracovní procesy VMwaru z prostředí  firmy na cloud, aniž by bylo nutné měnit operační nástroje, strukturu aplikací ani bezpečnostní pravidla.

V rámci rozšíření softwaru VMware tak mají firmy možnost spustit VMware procesy v cloudu a využít umělou inteligenci i analytické služby IBM.

Cloudová řešení IBM jsou pro řešení VMware dostupná v rámci globální sítě téměř 60 cloudových datových center v 19 zemích a zahrnují mj. i umělou inteligenci, analytiku či podporu IoT.

Cloud22

 

Rozšířené portfolio IBM Cloudu pro VMware řešení podle výrobce:

  • Dostupnost VMware HCX technologií – HCX technologie přináší snadnou interoperabilitu a mobilitu aplikací mezi platformou IBM Cloud a jakýmkoli cloudem VMware. Umožňují tak velkoobjemovou migraci aplikací a trvalou přenositelnost bez nutnosti přerušení chodu aplikací nebo refaktorování.
  • Certifikovaná infrastruktura veřejného cloudu pro SAP HANA, VMware a IBM Cloud
  • IBM Cloud je nově nositelem certifikace VMware Cloud Verified: IBM Cloud je jedním z prvních partnerů nové generace.
  • Noví partneři pro technologické ekosystémy zajistí řízení sítě a vizibilitu (F5 Networks a Fortinet)