Hlavní navigace

Je-libo sluchátka bez drátů? Řešení nabízí Jabra

4. 11. 2014

Sdílet

 Autor: Jabra
Společnost Jabra, známá jako výrobce hands-free zařízení pro volání, přichází na trh s bezdrátovými sluchátky – a to jak s klasickými náušníky, tak s peckami.

Prvním z představených modelů jsou sluchátka Jabra Move Wireless, která nabízejí kombinaci kvalitního zpracování a slušného zvuku. Možnost přizpůsobení tvaru hlavy konkrétního uživatele zajišťuje nastavitelná spona, vyvedená v nerezové oceli. Materiál, z nějž jsou sluchátka vyrobena, je odolný proti znečištění, což se hodí zejména při každodenním používání. Sluchátka Jabra Move Wireless jsou neustále v párovacím režimu, což usnadňuje spárování se zdrojovými přístroji. Navíc můžete hudbu a hovory ovládat přímo ze sluchátek. Model Move Wireless je dodáván s kabelem pro případ, že byste se ocitli v situaci, kde je bezdrátový přenos nemožný – například v letadle.

Jabra Step Wireless

Stejný výrobce dále uvedl pecky s mikrofonem, a to pod názvem Jabra Step Wireless. Jedná se o zařízení schopné účinně izolovat zvuk zvnější, schopné plnohodnotného stereo zvuku. Sluchátka splňují certifikaci IP52, což znamená, že jsou odolná proti prachu a vodě. V pohotovostním režimu vydrží 6 dní, hrát v jednom kuse pak umí až 4 hodiny (Move Wireless zvládne dvojnásobek těchto hodnot).

Zdroj: TZ Jabra