Hlavní navigace

Již 14. května nám Nokia v Londýně představí tajemnou novinku

25. 4. 2013

Sdílet

 Autor: Nokia
Nokia má něco za lubem. Jinak by totiž na 14. května 2013 neplánovala speciální event v Londýně. Dočkáme se konečne tabletu Nokia nebo nové vlajkové lodi, která sesadí z trůnu smartphone Nokia Lumia 920?

Nokia má něco za lubem. Jinak by totiž na 14 května 2013 neplánovala speciální event v Londýně. Dočkáme se konečne tabletu Nokia nebo nové vlajkové lodi, která sesadí z trůnu smartphone Nokia Lumia 920?

nokia PureViewŽádné podrobnější informace bohužel společnost neposkytla, takže známe jen datum, místo konání akce a slogan, který zní: See what´s next, čili Podívejte, co je na řadě. Na pozvánkách, které společnost začala dnes rozesílat stojí nápsáno: The Nokia Lumia story continues, což by se česky dalo přeložit jako Příběh Nokia Lumia pokračuje.

Již se objevily první spekulace. Je možné, že půjde o premiéru smartphonu, kterému se přezdívá Catwalk a měl by se stát nástupcem současné vlajkové lodi Lumia 920? A nebo se jedná o tabletm na kterém Nokia střídavě pracuje a nepracuje již několik let a postupně nás nahlodává obrázky a informacemi? Nebo by to mohl být nástupce smartphonu Nokia PureView 808 s fotoaparátem s obrovským rozlišením. Jedno víme zcela jistě, ať je to co je to, určitě nám Nokia nebude představovat nějaký budget phone nebo zařízení nižší střední třídy, pro ty se speciální eventy organizují jen velmi sporadicky.

skoleni