Hlavní navigace

Kamery D-Link pro efektivní ostrahu domu nebo kanceláře

19. 10. 2015

Sdílet

 Autor: D-Link
DCS-2230L a DCS-2210L poskytují kvalitní obraz v HD rozlišení i ve tmě; přístup je možný z libovolného místa díky aplikaci mydlink Lite

Denní/noční Full HD síťové kamery D-Link DCS-2230L a DCS-2210L byly navrženy s ohledem na střežení špatně osvětlených míst doma nebo v kanceláři. Oba modely mají obrazový snímač s vysokým rozlišením 2 megapixely, doplněný vestavěným infračerveným LED osvětlením, které umožňuje nepřetržité celodenní sledování i v úplné tmě.

D-Link

Vestavěné infračervené LED osvětlení umožňuje kamerám DCS-2230L a DCS-2210L přenášet dobrý obraz v 1080p Full HD rozlišení dokonce v noci nebo při špatných světelných podmínkách. Tyto modely se proto hodí pro použití u vchodů do budovy nebo v malých skladech. Vestavěný PIR detektor pohybu a funkce rozpoznávání změn v obrazu umožňují spustit okamžitě nahrávání a odeslat majiteli varovný e-mail nebo push notifikaci přes aplikaci mydlink Lite na smartphone nebo tablet. PIR senzor zabraňuje spouštění falešných poplachů.

Obě kamery se dají díky svým malým rozměrům snadno a rychle nainstalovat a nabízejí řešení pro různé aplikace. DCS-2230L je Wi-Fi kamera, kterou je možné používat kdekoli v dosahu bezdrátové sítě. Kamera DCS-2210L podporuje napájení přes ethernetový kabel (PoE), takže se dá umístit i tam, kde není k dispozici elektrická zásuvka, například ve sklepě nebo u zadního vchodu domu.

Aplikace mydlink Lite umožňuje stálé připojení uživatelů ke kamerám a ovládání všech jejich funkcí prostřednictvím mobilního zařízení doma i na cestách. Dálkový přístup k DCS-2230L nebo DCS-2210L přes smartphone nebo tablet zajišťuje internetový portál mydlink. Aplikace automaticky rozpoznává, zda je uživatel mobilního zařízení v domácí síti, nebo zda potřebuje přístup ke kameře přes internet. Aplikaci mydlink Lite je možné stáhnout zdarma z Apple Store a Google Play Store.

Dohlížecí program D-ViewCam, dodávaný spolu s kamerou, umožňuje jednoduše využívat a libovolně rozšiřovat funkce domácího nebo firemního kamerového systému. Program D-Link DCS-250 D-ViewCam Plus nabízí snadno použitelné rozhraní pro až 64 síťových kamer. Umí zobrazovat živé videostreamy a ukládat nebo přehrávat videozáznamy. Základní bezplatná verze podporuje 32 síťových kamer. Podle potřeby je možné dokoupit licenci pro až 32 dalších síťových kamer.

Dostupnost a cena

Cloud22

Kamery DCS-2210L a DCS-2230L jsou nyní k dostání v České a Slovenské republice za doporučenou maloobchodní cenu je 7 714 korun / 280,52 euro pro DCS-2210L a 8 084 korun / 293,50 euro pro DCS-2230L.

Přehled funkcí

 • Sledování ve dne i v noci, živý přenos obrazu, nahrávání záznamu
 • Infračervené LED osvětlení, které se automaticky zapíná při setmění
 • Detekce pohybu s možností upozornění uživatele
 • HD rozlišení až 1280 x 720 pixelů
 • 10x digitální zoom
 • Vestavěný pasivní infračervený (PIR) senzor (dosah 5 metrů)
 • Komprese H.264 a MJPEG
 • 2megapixelový CMOS obrazový snímač
 • Obousměrný přenos zvuku
 • Nepřetržitý 24/7 přístup ke kameře přes smartphone, tablet nebo PC pomocí aplikace mydlink Lite
 • Konektor pro MicroSDHC kartu
 • Podpora napájení přes ethernetový kabel – PoE (DCS-2210L)
 • Program D-ViewCam