Hlavní navigace

Kancelářský set 4v1 za příznivou cenu

 Autor: Natec
Kancelářská sada 4v1 Natec Tetra je komplexní řešení pro ty, kdo neradi ztrácejí čas výběrem počítačového příslušenství
Radek Kubeš 26. 7. 2018

Sdílet

Vedle myši, klávesnice a podložky přidává i kompaktní stereo reproduktory. Sada je dostupná ve třech barevných variantách: černo-šedé, bílé a modro-bílé.

Natec

Natec Tetra je sada periferií se snadnou instalací a zapojením. Díky svým praktickým a ergonomickým vlastnostem, které zvyšují komfort během každodenního používání, se hodí jako základní vybavení kanceláře nebo domácího pracovního koutku. Sada obsahuje bezdrátovou myš a klávesnici, podložku pod myš s praktickou grafikou a kompaktní sadu stereo reproduktorů.

Set Tetra zahrnuje bezdrátovou klávesnici a myš s dosahem do 10 m, které komunikují s počítačem pomocí jednoho USB přijímače. Plochá klávesnice je vybavena tichými klávesami s nízkým zdvihem. Funkčnost klávesnice zvyšuje 12 praktických multimediálních kláves a potisk písmen s českou a slovenskou lokalizací. Myš je vybavena optickým snímačem s maximálním rozlišením 1 600 DPI a možností změny DPI ve 3 úrovních (800 - 1 200 - 1 600). Ergonomický tvar klávesnice a myši umožňuje pohodlné používání během celého dne.

Součástí sady Natec Tetra jsou také kompaktní stereo reproduktory, které najdou uplatnění v kanceláři nebo doma jako základní audio systém počítače. Reproduktory nabízejí dobré zvukové parametry a výkon 6 W. Pro připojení s počítačem používají 1,3m kabel s konektorem 1 × 3,5mm mini jack a USB konektor pro napájení.

Podložka pod myš Tetra má klasický textilní povrch, který snižuje tření myši, což umožňuje plynulejší a přesnější pohyby kurzoru.

Dostupnost a cena

Sada 4v1  Natec Tetra je dostupná za doporučenou koncovou cenu 649 Kč včetně DPH.