Hlavní navigace

Kapesní směrovač TP-Link pro sdílení 3G internetu

21. 5. 2012

Sdílet

 Autor: tp-link
Společnost TP-Link uvádí na český trh nový kapesní bezdrátový směrovač TL-MR3040 s přenosovou rychlostí až 150 Mbit/s a zprostředkovanou podporou 3G/3.75G sítí.

Společnost TP-Link uvádí na český trh nový kapesní bezdrátový směrovač TL-MR3040 s přenosovou rychlostí až 150 Mbit/s a zprostředkovanou podporou 3G/3.75G sítí.

Směrovač vyznačující se štíhlými křivkami v bílém provedení dokáže po připojení 3G USB modemu sdílet mobilní internet po bezdrátové síti až pro pět okolních zařízení. Díky kapesním rozměrům a integrované baterii s kapacitou 2000 mAh je tak vhodným společníkem na cesty.

Model TL-MR3040 vyniká také jednoduchým nastavením, díky němuž zvládnou během chvilky zprovoznit sdílené připojení i méně zkušení uživatelé. Pro přístup k internetu stačí pouze připojit 3G modem nebo síťový kabel a okamžitě můžete začít sdílet připojení k internetu s dalšími bezdrátovými zařízeními. Baterie zajistí napájení na cestáchIntegrovaná baterie o kapacitě 2000 mAh zajistí napájení kapesního směrovačeTP-link TL-MR3040 až po dobu 4 hodin.

Napájet směrovač je možné pomocí USB kabelu připojeného k počítači nebo prostřednictvím dodávaného adaptéru.150 Mbit/s na cestyDíky standardu 802.11n dosahuje směrovač na bezdrátové síti rychlostiaž 150 Mbit/s a dokáže tak bez problémů obsloužit několik aplikací náročnýchna propustnost bezdrátové sítě. Díky tomu si můžete zahrát online hry, streamovat média či telefonovat po VoIP síti jak z domu či hotelového pokoje, tak třeba v autě nebo ve vlaku.

 

Vlastnosti kapesního směrovače TL-MR3040:

Sdílení mobilního 3G připojení po bezdrátové síti rychlostí až 150 Mbit/s.

Kompatibilní s více než 120 různými 3G USB modemy.

Napájení z baterie či adaptéru, nízká hmotnost a elegantní design.

Možnost řízení provozu na síti.

Micro USB port určený pro připojení k notebooku nebo ke zdroji napájení.

Čtyři pracovní módy – 3G router, cestovní router (AP), WISP a bezdrátový router.

 

Kapesní směrovač TP-Link TL-MR3040 lze zakoupit v síti autorizovaných distributorů a prodejců společnosti TP-Link za doporučenou maloobchodní cenu 1299 Kč včetně DPH.Více informací naleznete na webu společnosti TP-Link.