Hlavní navigace

Kapesní směrovač TP-Link TL-MR3040 cílí na technologicky orientované cestovatele

11. 6. 2012

Sdílet

 Autor: TP-Link
S kapesním bezdrátovým směrovačem TL-MR3040 s přenosovou rychlostí až 150 Mbit/s a zprostředkovanou podporou 3G/3.75G sítí si užijete Wi-Fi doma, v hotelovém pokoji, ve vlaku i třeba v autě.

Směrovač vyznačující se štíhlými křivkami v bílém provedení dokáže po připojení 3G USB modemu sdílet mobilní internet po bezdrátové síti až pro pět okolních zařízení. Díky kapesním rozměrům a integrované baterii s kapacitou 2000 mAh je tak vhodným společníkem na cesty.

Model TL-MR3040 vyniká také jednoduchým nastavením, díky němuž zvládnou zprovoznit sdílené připojení i méně zkušení uživatelé. Pro přístup k internetu stačí pouze připojit 3G modem nebo síťový kabel a můžete začít sdílet připojení k internetu s dalšími bezdrátovými zařízeními.

TP-Link TL-MR3040

Integrovaná baterie o kapacitě 2000 mAh zajistí napájení kapesního směrovačeTP-Link TL-MR3040 až po dobu 4 hodin. Napájet směrovač je možné pomocí USB kabelu připojeného k počítači nebo prostřednictvím dodávaného adaptéru.

Díky standardu 802.11n dosahuje směrovač na bezdrátové síti rychlostiaž 150 Mbit/s a dokáže tak dle tvrzení výrobce obsloužit několik aplikací náročných na propustnost bezdrátové sítě. Díky tomu si můžete zahrát online hry, streamovat média či telefonovat po VoIP síti jak z domu či hotelového pokoje, tak třeba v autě nebo ve vlaku.

Kapesní směrovač TP-Link TL-MR3040 zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 1299 Kč včetně DPH.

webcast

 

Zdroj: TZ TP-Link

Byl pro vás článek přínosný?