Hlavní navigace

Kaspersky zabezpečí váš tablet, smartphone i PC

19. 2. 2012

Sdílet

Nové multiplatformové bezpečnostní řešení One Universal Security uvedla na náš trh společnost Kaspersky. To ochranu pro počítače, smartphony i tablety.

Produkt lze používat k ochraně stolních i přenosných počítačů provozovaných na operačních systémech Windows nebo Mac OS X, chytrých telefonů a tabletů na platformě Android. Každé ze zařízení může být zabezpečeno jednou z aplikací, optimalizovaných pro použití na odpovídající softwarové platformě. Najednou je možné zabezpečit až 5 zařízení.

„Osobní počítače ztratily svůj monopol na ukládání osobních informací. Značná část citlivých dat je dnes ukládána na chytrých telefonech a tabletech. I proto je naprosto nezbytné chránit veškerá digitální zařízení před kybernetickými útoky,” dodává k novince Eugene Kaspersky, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Kaspersky Lab.

Instalace a aktivace řešení One pro jakékoli zařízení je podle dodavatele snadná, protože se používá univerzální aktivační kód. Není třeba aktualizovat subskripci pro konkrétní specifickou aplikaci – uživatelé obdrží centrálně nastavitelné řešení.

Aktualizace aplikace a databází jsou bezplatné a uživatel sám rozhoduje o tom, jaká kombinace jím používaných zařízení bude tímto produktem zabezpečena. Jedno balení tak může být použito pro dva osobní počítače s operačním systémem Windows, jeden Mac, dva chytré telefony nebo jakoukoli jinou kombinaci.

Komerční verze Kaspersky One obsahuje sjednocený instalační program pro instalaci jednotlivých aplikací. Cena jednoroční licence určené pro 5 zařízení je 99,95 dolaru.