Hlavní navigace

Kazam Tornado 348 jako nejtenčí smartphone na světě je u nás

27. 1. 2015

Sdílet

 Autor: Kazam
Britská společnost Kazam přichází na český trh se svojí vlajkovou lodí Tornado 348. Bílo-zlatá varianta smartphonu, který s tělem tenkým 5,15 mm. Do váhy 95,5 g dokázal Kazam vměstnat unibody konstrukci ze slitiny hliníku a hořčíku, která je navíc z obou stran obalena tvrzeným sklem Gorilla Glass.

Britská společnost Kazam přichází na český trh se svojí vlajkovou lodí Tornado 348. Bílo-zlatá varianta smartphonu, který s tělem tenkým 5,15 mm. Do váhy 95,5 g dokázal Kazam vměstnat unibody konstrukci ze slitiny hliníku a hořčíku, která je navíc z obou stran obalena tvrzeným sklem Gorilla Glass.

Velice živé podání barev zajišťuje 4,8" HD AMOLED displej s rámečkem tenkým pouhých 1,8 mm. Srdcem celého telefonu je osmijádrový procesor taktovaný na 1,7 GHz, který se stará o hladký chod Androidu 4.4 Kit Kat. I přes svou váhu je Kazam Tornado 348 vybaven akumulátorem s kapacitou 2050 mAh. Telefon je na zadní straně vybaven 8Mpx fotoaparátem s přisvětlovací svítilnou a 5Mpx senzorem na čelní straně. Kazam Tornado 348 nabízí 16 GB interní paměti a 1 GB operační paměti.

Ultratenký Kazam Tornado 348 má stejně jako všechny ostatní smartphony Kazam nadstandardní záruku výměny displeje v ceně zařízení. Pokud se uživateli podaří nějakým způsobem rozbít displej telefonu nebo krycí sklo, může kdykoli uplatnit jeho výměnu v prvním roce od koupi zařízení.

Stejně tak si uživatelé po registraci zařízení na oficiálních stránkách www.kazam.mobi mohou bezplatně prodloužit standardní dvouletou záruku o další rok.