Hlavní navigace

Kdy bude připraven tablet Asus MeMO Pad?

2. 5. 2013

Sdílet

 Autor: Asus
Minulý rok se Asusu podařilo na spotřebitele udělat docela dobrý dojem svými tablety, společnost představovala jednu chytlavou novinku za druhou. Není tedy divu, že se od Asusu očekává podobné množství a hlavně kvalita také letos

Minulý rok se Asusu podařilo na spotřebitele udělat docela dobrý dojem svými tablety, společnost představovala jednu chytlavou novinku za druhou. Není tedy divu, že se od Asusu očekává podobné množství a hlavně kvalita také letos.

Jedním z letošních zástupců má být také tablet Asus MeMO Pad. Tablet se těší poměrně velké pozornosti od doby, co jej společnost představila. Podle neoficiálních informací nemá tablet k zahájení prodeje daleko. Specifikace tabletu dávají tušit, že půjde o zařízení z vyšší třídy.

Asus MeMo Pad bude vybaven desetipalcovým displejem s Full HD rozlišením, tedy 1920 x 1080 pixelů. K dispozici bude 1 GB operační paměti, operační systém Android ve verzi Jelly Bean a také možnost 4tG LTE připojení. Tohle všechno má pohánět procesor Qualcomm SnadDragon S4 s taktem 1,5 GHz a grafický čip Adreno 320 GPU. Zajímavé fotografie by mohla pořizovat kamera s rozlišením 13 megapixelů. Uživatlé budou mít k dispozici 16 GB místa pro data a aplikace, předpokládáme rovněž přítomnost micro SD slotu.