Hlavní navigace

Kerio uvádí Control Box, hardwarové UTM

Sdílet

Kerio Control Box, hardwarové UTM zařízení je založené na poslední verzi produktu Kerio Control 7.1, představila společnost Kerio Technologies. Novinka nabízí síťovým administrátorům řešení pro řízení přístupu uživatelů, optimalizaci síťového výkonu a zabezpečení systémů a dat.

Administrační rozhraní dovoluje nastavit přístupová práva pro různé skupiny uživatelů, vytvářet VPN tunely typu server-server mezi firemními pobočkami nebo sestavit komplexní statistiku užívání Internetu.

skoleni31_1

V softwarové aplikaci Kerio Control verze 7.1 lze parametry nastavit prostřednictvím webového prohlížeče. Podpora virtuálních zařízení je nyní k dispozici také pro Parallels, virtualizační server na platformě Apple.

Cena hardwarového zařízení je v základní verzi 30 800 Kč. Obsahuje 20 uživatelských licencí, antivirovou ochranu Sophos a Kerio Web Filter. Každý další uživatel stoji 760 Kč, přičemž další uživatele je možno dokoupit v blocích po 5. Pro větší a náročnější prostředí je v nabídce Kerio Control Box 3110 s licencí pro 40 uživatelů a osmi gigabitethernetovými porty.