Hlavní navigace

Kingston představuje nové microSD karty

 Autor: Kingston Digital
Velmi odolné paměťové řešení High Endurance s velkým počtem přepisovacích cyklů
Radek Kubeš 24. 4. 2019

Sdílet

Společnost Kingston představila svoji novou microSD paměťovou kartu High Endurance. Tato karta je speciálně určena pro aplikace s velkým objemem zapisovaných dat, jako jsou domácí bezpečnostní kamery, kamery do auta nebo akční kamery. 

Kingston Digital

Aplikace, které vyžadují intenzivní zápis dat, jsou kriticky závislé na vysoké úrovni spolehlivosti a výkonu paměťového média. MicroSD karta Kingston High Endurance má velkou životnost, vysokou úložnou kapacitu a zvýšenou odolnost, čímž splňuje specifické požadavky pro videozáznam z domácích nebo automobilových kamer. Pojme až 20 000 hodin plynulého videozáznamu v rozlišení Full HD 1080p, aby bylo možné spolehlivě zachytit vše, co se děje doma nebo na silnici.

MicroSD karty High Endurance Kingston zkonstruoval a otestoval k použití v náročných podmínkách a jsou dostatečně odolné, aby ochránily data před extrémními teplotami, nárazy, vodou a rentgenovým zářením. Jsou proto spolehlivým řešením pro dlouhodobé ukládání důležitých okamžiků bez rizika ohrožení nebo ztráty dat.

MicroSD karty Kingston High Endurance jsou k dispozici s kapacitami 32 GB, 64 GB a 128 GB.