Hlavní navigace

Klávesnice a myš Logitech MK520

18. 8. 2010

Sdílet

 Autor:
Logitech představil komfortní soupravu štíhlé bezdrátové klávesnice a myši MK520.

Společnost Logitech představila Logitech Wireless Combo MK520, což je souprava bezdrátové klávesnice a myši v plné velikosti. Laserová myš by měla padnout příjemně do pravé i levé ruky díky tvarovanému designu s bočními úchopy z měkké gumy.

Baterie vydrží klávesnici napájet tři roky a k dispozici jsou i tlačítka pro přímé ovládání multimédií jedním stisknutím, takže můžete okamžitě ztlumit hlasitost svého počítače nebo přeskočit na další skladbu, aniž byste museli sahat po myši. Podle výrobce prohloubený design a měkce zaoblené okraje tichých kláves s nízkým profilem označovaných jako Logitech Incurve keys zajišťuje správnou polohu prstů a usnadňuje jejich klouzání z jedné klávesy na jinou.

Baterie myši mají výdrž jeden rok a vysoce výkonný laser znamená, že sledování pohybu bude hladké a bezproblémové prakticky na každém druhu povrchu – s výjimkou skla nebo zrcadla.

Miniaturní přijímač Logitech Unifying je natolik malý, že může zůstat zapojen v notebooku i během přenášení, a dokáže bezdrátově připojit myš i klávesnici současně. Navíc můžete snadno přidat i jinou kompatibilní myš, klávesnici nebo numerickou klávesnici – aniž byste museli řešit potíže s dalšími USB přijímači.

Přijímač Unifying využívá bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz, která zaručuje spojení téměř bez zpoždění v dosahu až 10 metrů. A tato technologie je navíc vybavena 128 bitovým šifrováním AES signálu klávesnice – což je jedno z nejlepších zabezpečení, které je k dispozici, aby vaše informace zůstaly ochráněné.

Očekává se, že souprava bezdrátové klávesnice a myši Logitech Media Combo MK520 bude v České republice k dostání v druhé půlce srpna za doporučenou maloobchodní cenu 1490 Kč.

Logitech MK520