Hlavní navigace

Klimatizace optimalizovaná do datových center

9. 10. 2007

Sdílet

Společnosti APC-MGE a Stulz, specialista na klimatizace, se nově staly partnery. Společně chtějí zákazníkům dodávat komplexní, integrovaná řešení a služby pro chlazení datových center.

Společnosti APC-MGE a Stulz, specialista na klimatizace, se nově staly partnery. Společně chtějí zákazníkům dodávat komplexní, integrovaná řešení a služby pro chlazení datových center. Nejprve budou společně podnikat ve vybraných evropských zemích, později i globálně.
APC-MGE na základě dohody rozšíří svou nabídku pro chlazení, jejíž vlajkovou lodí je v současné době produktová řada InRow (horizontálně chladící jednotky pro datová centra a malé počítačové místnosti s vysokou hustotou tepelného výkonu), o řešení pro přesné chlazení vyráběné Stulzem. Stulz zároveň nabídne chladicí systémy InRow své rozsáhlé zákaznické základně. Obě firmy pro tato řešení nabídnou plnou technickou podporu a APC-MGE prostřednictvím servisních partnerů Stulzu nabídne servis, včetně údržby.
„Zákazníci se nyní se všemi svými potřebami ohledně kritického chlazení a napájení v datovém centru mohou obrátit na jednoho dodavatele,“ zdůraznil v této souvislosti senior viceprezident divize Enterprise & Systems společnosti APC-MGE Christian Corsin.
Ředitel globálního prodeje produktů a marketingu firmy Stulz Kurt Plötner jeho slova potvrzuje: „APC-MGE dodává elektrické systémy, společně pak poskytujeme mechanismy – ideálně se tak navzájem doplňujeme. Obě firmy zároveň získají nové trhy a příležitosti.“

 

Autor článku