Hlavní navigace

Komplexní bezpečnostní řešení propojující ArcSight, Fortify a TippingPoint představilo HP

15. 9. 2011

Sdílet

Nová bezpečnostní řešení Security Intelligence and Risk Management, jež představila společnost Hewlett-Packard, spojují funkce technologií ArcSight, Fortify a TippingPoint. Rozšiřují tak produktové portfolio Enterprise Security Solutions, které pomáhá zákazníkům vytvořit a realizovat komplexní bezpečnostní strategie zajišťující ochranu proti síťovým hrozbám a potenciálním rizikům, jež vyplývají z nárůstu mobility, cloud computingu a sociálních médií.

Kybernetické hrozby se v poslední době stávají mnohem sofistikovanějšími, úpornějšími a méně předvídatelnými. Nový průzkum provedený na objednávku společnosti HP navíc potvrdil, že objem a složitost bezpečnostních hrozeb nadále roste.

Více než 50 % obchodních a technických manažerů se domnívá, že množství narušení bezpečnosti v rámci jejich organizace se v průběhu minulého roku zvýšilo. Téměř 30 % oslovených manažerů rovněž odpovědělo, že zaznamenali porušení bezpečnosti neoprávněným vnitřním přístupem, zatímco s externím narušením se potýkalo 20 % společností.

Rozšířené portfolio bezpečnostních řešení HP přináší nové funkce, které pomáhají podnikům lépe vyhodnocovat, transformovat, spravovat a optimalizovat stávající investice do řešení pro zabezpečení IT infrastruktury.

 

HP začala nabízet komplexní řešení pokrývající jednotlivá rizik a zabezpečení zahrnující:

—  ArcSight Express 3.0 poskytuje korelaci, správu logů a sledování uživatelských aktivit pro rychlou detekci a prevenci kybernetických útoků. Jedná se o první produkt SIEM (Security Information and Event Management) založený na prostředí Correlation Optimized Retention and Retrieval Engine (CORR-Engine).

—  Pokročilé funkce řešení Reputation Security Monitor odhalují klientům HP ArcSight real-time seznam nekorektních IP a DNS adres; mohou tak snáze bojovat s útoky zneužívajícími zranitelnosti webových aplikací.

top100

—  Fortify Software Security Center představuje variabilní řešení pro testování bezpečnosti aplikací, které identifikuje potenciální bezpečnostní skuliny v tisících aplikací.

—  Služba TippingPoint Web Application Digital Vaccine (WebAppDV) 2.0 přináší vyšší bezpečnost do oblasti komerčních a specifických privátních aplikací díky průběžné identifikaci zranitelností ve webových aplikacích a poskytování virtuálních záplat během přechodné doby do vydání oficiálních opravných balíčků. Aktualizované WebAppDV 2.0 filtry s technologií Adaptive Web Application Firewall (WAF) pomáhají rozlišit nebezpečnou webovou aktivitu od standardní komunikace. HP nabízí rovněž ochranu a zjednodušenou migraci z open source IPS řešení prostřednictvím Digital Vaccine Toolkit (DVToolkit) 2.0 pro Snort, stejně jako zvýšení transparentnosti provozu bezpečnostního prostředí díky TippingPoint Reporting and Archiving založeném na softwarovém řešení Logger.