Hlavní navigace

Koncept: Fujitsu Lifebook 2013 – tablet, notebook, telefon a fotoaparát v jednom

 Autor: Fujitsu
Jak by se vám líbil tento koncept společnosti Fujitsu. Prashant Chandra přišel s nádherným nápadem laptoppu Fujitsu, který v sobě skrývá tablet, telefon a fotoaparát.
Adam Kencki 18. 1. 2012

Sdílet

Jak by se vám líbil tento koncept společnosti Fujitsu. Prashant Chandra přišel s nádherným nápadem laptoppu Fujitsu, který v sobě skrývá tablet, telefon a fotoaparát. Zařízení dostalo názv Lifebook a jedná se o koncept pro rok 2013.

vyjmutím kamery z víka laptopu získáte digitální fotoaparát, vyjmutím tabletu získáte, inu tablet. Jeho vložením do těla přístroje se tablet automaticky přepne do režimu klávesnice nebo plochy pro kreslení. Zajímavý laptop v sobě skrývá také telefon, který s největší pravděpodobností zastupuje procesor a úložný prostor zařízení. Fujitsu Lifebook působí možná trochu neohrabaně, ale jedná se o velmi originální design, tento nápad vám rozhodně doporučujeme sledovat do budoucna.

Velmi se nám líbí možnost mít tablet a laptop v jednom zařízení (skoro jako tablety s dokovatelnou klávesnicí, jen tady je klávesnicí tablet), propojené díky speciálnímu konektoru. Data tedy můžete velmi snadno přenášet mezi tabletem a laptopem, který je obohacen o nové funkce. Líbí se vám koncept Fujitsu Lifebook 2013?

 

fujitsu lifebook