Hlavní navigace

Konference Oracle Code zavítala do Prahy

16. 5. 2017

Sdílet

 Autor: IDG
Praha byla vybrána jako jedna z dvaceti světových destinací, kde 28. dubna proběhla konference Oracle Code. Konference byla určena odborníkům z řad programátorů a vývojářů, kterým poskytla know-how o vývoji moderních webových, mobilních, cloudových a dalších aplikací.

Konferenci odstartoval Adam Bien, konzultant a přední expert na technologii Java, přednáškou Enterprise Java.next. I další program přinesl spoustu cenných odborných informací.

Jak se ukázalo i na předchozích konferencích cyklu Oracle Code, přednášející dokázali zprostředkovat své technické znalosti názorným způsobem. Konference zahrnovala klasické přednášky, technickou sekci i praktická cvičeni. Účastníci pražské konference se mohou setkat i s Jakubem Nešetřilem, CEO společnosti Apiary, která se nedávnou akvizicí stala součástí Oracle. Jeho přednáška se zaměřila na téma tvorby moderních aplikací s využitím API, mikroslužeb a chatbotů.

K dalším významným prezentátorům patřili Siddhartha Agarwal, viceprezident pro strategii a řízení produktů ve společnosti Oracle, a Stephen Chin, ředitel Oracle Technology Network.

Interview s Siddhartha Agarwalem a Jakubem Nešetřilem můžete zhlédnout na videu.

Byl pro vás článek přínosný?