Hlavní navigace

Konica Minolta ukázala svůj projekt pracoviště budoucnosti

24. 3. 2017

Sdílet

 Autor: Konica Minolta
Workplace Hub, platformu, která sjednocuje různé technologie v organizace do jediné centralizované platformy, oznámila Konica Minolta společně se svými partnery, jimiž jsou Microsoft, HPE, Sophos, Canonical a BrainTribe.

První verze Workplace Hub, která bude dostupná v říjnu 2017, přímo řeší nárůst komplexnosti IT účinnější a efektivnější správou široké řady nástrojů, služeb a zařízení, využívaných moderními organizacemi.

Workplace Hub funguje jako centrum, zjednodušující a zefektivňující IT organizace při snížení celkových nákladů na správu IT. Zároveň dokáže poskytovat v reálném čase datové analýzy, které pomohou ke zlepšení firemních procesů.

Poskytuje uživatelům rovněž centrální přehledový panel, který nabízí obsáhlý náhled na využívání IT v rámci celého podniku, což umožňuje jednoduchou správu a optimalizaci systémů.

Produktový plán platformy navíc zahrnuje budoucí integraci internetu věcí, umělé inteligence, Intelligent Edge a nástrojů podpory rozhodování.

Cloud22

 „Pracovní prostředí se vyvíjí velkou rychlostí a digitální transformace se stává důležitější jak pro přežití na trhu, tak pro budoucí prosperitu,“ řekl Shoei Yamana, CEO a prezident společnosti Konica Minolta.

Workplace Hub podle něj umožní podnikům jakékoliv velikosti nejen dosáhnout účinné transformace, ale připraví je také na budoucnost v podobě další vlny technologických inovací, které již pronikají do firemního prostředí.