Hlavní navigace

LabTech v rámci svých řízených služeb použije zabezpečení od AVG

AVG Technologies oznamuje, že LabTech Software bude poskytovat svým obchodním partnerům integrované antivirové řešení z nabídky společnosti AVG.
27. 9. 2010

Sdílet

 Dohoda je součástí globální strategické spolupráce společnosti AVG (Global Strategic Aliances – GSA), partnerského programu skupiny pro rok 2010, který je zaměřen na vývoj, licenční procesy a strategické obchodní vztahy na trzích SaaS/MSP/ISP.

V rámci této nabídky a prostřednictvím služby Software-as-a-Service (SaaS) poskytne LabTech svým obchodním partnerům na celém světě nejnovější verzi AVG Antivirus Business Edition a AVG Internet Security Business Edition. Nabídka je určena poskytovatelům řízených služeb (Managed Service Provider).

„LabTech má bohaté zkušenosti s dálkovým monitoringem, správou a automatizací, zahájením spolupráce se společností AVG, která je odborníkem v oblasti antivirových produktů, tak odpovídá na vzrůstající potřebu plně integrovaných bezpečnostních řešení,“ uvedl Rocco Donnino, senior viceprezident Global Strategic Aliances pro AVG Technologies. „Tato smlouva je významným rozšířením našeho současného bezpečnostního řešení v globálním měřítku a pomůže nám dosáhnout nových, inovativních bezpečnostních technologií k zajištění všech služeb na trzích SaaS, MSP a ISP.”

„Čím více se nabídka poskytovatelů řízených služeb stává standardem, tím více se antivirová ochrana a management stávají nepostradatelnými produkty v portfoliu MSP služeb,“ řekl Matt Nachtrab, výkonný ředitel LabTech Software. „Nabídka komplexního řešení v oblasti SaaS činí služby MSP atraktivnější pro klientskou základnu a spolu s antivirovým softwarem všem zákazníkům poskytuje veškerý technologický komfort, který od nás požadují.“