Hlavní navigace

LAMAX GPS Locator pomůže nalézt, co jste ztratili

27. 11. 2019

Sdílet

 Autor: LAMAX
Malý a vodotěsný vysílač GPS signálu má silnou baterii, která díky své kapacitě 1 000 mAh vydrží na jedno nabití běžet až 10 dní v kuse

Využití najde nejen u majitelů psů a koček, kterým můžete 36 gramů vážící zařízení vložené do přiloženého silikonového pouzdra pověsit na krk a v případě, že se zaběhnou, pak pomocí související aplikace LAMAX Tracking snadno zjistíte jejich aktuální přesnou polohu. To samé platí pro rodiče dětí nebo cestující se zavazadly, která se při cestování „ráda“ ztrácejí.

LAMAX

V uvedené aplikaci si navíc můžete nastavit tzv. bezpečné zóny, v nichž se sledovaný subjekt může nacházet a jejichž hranice by bez vašeho vědomí neměl překračovat. Využití si v tomto případě lze představit třeba u zmíněných mazlíčků nebo u vzácných automobilových nebo motocyklových veteránů, jež jsou právě uskladněny v garáži, kterou nemůžete jiným způsobem 24 hodin denně sledovat. Pokud se GPS lokátor pohybuje mimo předem definované souřadnice, v okamžiku vás upozorní na váš smartphone.

Přímo na těle přístroje se nachází SOS tlačítko pro snadné a rychlé spojení s přednastavenými kontakty, a integrován zde máme i mikrofon a reproduktor pro realizaci telefonních hovorů. Zabezpečení citlivých dat je pak řešeno jejich lokalizací na vlastních serverech značky LAMAX, na kterých budou tyto informace v bezpečí. Tyto servery se fyzicky nacházejí v srdci Evropy a splňují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD. V aplikaci LAMAX Tracking si zpětně prohlédnete až tříměsíční historii sesbíraných dat, případně si můžete zkontrolovat pohyb zařízení LAMAX GPS Locator minutu po minutě.

Minimální rozměry LAMAX GPS Locatoru (52 x 38 x 16 mm) zajišťují, že si ho zloději v odcizovaném předmětu, jako je například auto, jen tak nevšimnou. Zařízení dále splňuje standard IP67 pro voděodolnost, což znamená až 30 minut pod vodou – pokud se například váš pes rozhodne, že se s lokátorem na krku vykoupe.

Součástí balení je také přednabitá SIM karta od operátora T-Mobile s kreditem 10 Kč, který stačí přibližně na týden provozu. Do 50 Kč (a přibližně 50 MB spotřebovaných dat) vám pak bude stačit na měsíční provoz sledovacího zařízení, pro které navíc nepotřebujete žádnou zvláštní paušální smlouvu. A když už má lokátor tendenci se vybít, upozorní vás na to pomocí smartphonu, tak abyste ho stihli včas nabít.

Cloud22

Dostupnost a cena

Zařízení LAMAX GPS Locator zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč včetně DPH.