Hlavní navigace

Laserová herní myš Trust GXT 158

17. 8. 2015

Sdílet

 Autor: Trust
Trust představuje novou laserovou herní myš GXT 158 pro praváky i leváky s rozlišením 5 000 DPI, programovatelnými tlačítky a LED podsvícením

Herní myš GXT 158 je vyvedena ve futuristickém symetrickém designu vhodném pro praváky i leváky. Její matný povrch příjemný na dotyk je přerušen na přední straně dvěma podsvícenými místy připomínajícími oči robota. Na obou bocích se nachází palcová tlačítka pro prohlížečové „zpět“ a „vpřed“. Nechybí podsvícené scrollovací kolečko, pod kterým se nachází tlačítko pro ovládání citlivosti myši.

Trust

Laserová herní myš Trust GTX 158 disponuje vysoce přesným snímačem s rozlišením 5 000 DPI a 8 programovatelnými tlačítky. Součástí je pokročilý software dodávaný na CD pro nastavení maker až na 5 profilů uložených do interní paměti. Nastavit lze také barvu a typ podsvícení. K počítači se připojuje prostřednictvím 1,7 m dlouhého opleteného kabelu s USB rozhraním.

Trust GXT 158 je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 1 299 Kč s DPH pro Českou republiku a 46,99 eura s DPH na Slovensku.