Hlavní navigace

Laserové tiskárny kontrolují náklady

Lexmark uvedl řadu barevných laserových tiskáren pro tisková prostředí náročná jak na kvalitu barev, tak maximální nákladový strop
Patrik Khudhur 6. 6. 2007

Sdílet


Lexmark uvedl řadu barevných laserových tiskáren pro tisková prostředí náročná jak na kvalitu barev, tak maximální nákladový strop.

Řady barevných laserových tiskáren Lexmark C780n, C782n a C935dn jsou navrženy pro podniky, které chtějí dělat vlastní barevné tiskoviny. Tiskárny zvládnou i tisk na netypická média jako je tvrdý karton, stejně jako pozvánky a nadměrné plakáty. Tyto produkty obsahují technologii Lexmark Color Care, která pomáhá kontrolovat použití barev a náklady na barevný tisk i v běžném kancelářském provozu. Například správci sítě mohou kontrolovat na každém zařízení, kteří zaměstnanci mají přístup k barevnému tisku, aby si byli jisti, že barvy jsou používány jen v nutném případě. Zákazníci také mohou využít nástroje, jako coverage estimator, který pomáhá počítat přibližné náklady na tisk jednotlivých tiskových úloh.

Lexmark C780n se vyznačuje rychlostí tisku až 29 stránek za minutu barevně a až 33 černobíle. Lexmark C782n tiskne rychlostí až 33 str./min barevně a 38 str./min černobíle. Lexmark C935dn tiskne až 40 stran za minutu barevně a 45 černobíle, nabízí tisk na papír velikosti A3 nebo tisk malých formátů a ještě více výstupních možností jako děrování a vytváření brožur. Také nabízí standardní oboustranný tisk. Všechny tři řady tiskáren jsou podporovány univerzálním tiskovým ovladačem od Lexmarku.