Hlavní navigace

LED monitor BenQ BL3200PT

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent 2014 za LED monitor s velmi vysokým rozlišením.
Radan Dolejš 10. 7. 2014

Sdílet

Počítačový monitor s LED podsvícením BenQ BL3200PT s úhlopříčkou 32´´ a WQHD rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů nabízí o 77 procent více pracovního prostoru než konvenční Full HD monitory. Displej je osazen panelem typu VA s nativním kontrastním poměrem 3 000 : 1, garantujícím oproti panelům typu TN či IPS dokonalé podání černé barvy, což ocení například milovníci filmů.

Z hlediska zdraví ocení majitelé nového monitoru integrovanou nejnovější generaci technologie pro ochranu očí Eye-Care, rozšířenou o funkci pro redukci vyzařování škodlivého modrého světla Low Blue Light a Flicker-free, která eliminuje blikání na pozadí. Kromě toho automatický Sensor Eye-Protect podporuje vizuální komfort díky automatickému nastavení jasu obrazovky na okolní světlo.

LED monitor BenQ BL3200PT

Displej má velmi vysoký 178° pozorovací úhel horizontálně i vertikálně, což umožňuje šikmý pohled na obraz bez ztráty kvality. Monitor lze výškově nastavit o 150 mm a naklonit nebo otočit na výšku, čímž umožňuje optimální nastavení a zobrazení podle individuálních potřeb.

Dva integrované 5W reproduktory, HDMI a dva ultrarychlé USB 3.0 porty i čtečka SD karet poskytují vysokou flexibilitu.

A kromě toho všeho – displej dobře vypadá.

Cena od 15 000 korun

www.benq.cz