Hlavní navigace

Lednička do auta je skvělou volbou pro cestování

23. 11. 2020

Sdílet

 Autor: gofra / Shutterstock.com
Lednička do auta je skvělá na cesty nejenom v horkých letních dnech. Ledničky do auta obvykle používají termoelektrické nebo kompresorové chlazení. Pokud jde o přenosné elektrické chladiče, poskytuje termoelektrický řadu výhod.

Ledničky do auta jsou tiché a mají dlouhou životnost

Protože v chladicím systému nejsou žádné pohyblivé části, termoelektrické chlazení běží s menším hlukem. To je velká výhoda, když jste v malém prostoru jako právě v autě, zvláště pokud chcete poslouchat rádio nebo mluvit s jinými lidmi. Vzhledem k tomu, že lednička do auta má minimální pohyblivé části, není také moc velký prostor pro to, něco zlomit. Tyto chladiče vyžadují méně údržby jako u tradiční chladničky. Například chladicí systém se nerozbije, pokud vám spadne chladič nebo jej položíte na bok.

Pokud jste na teplotu, respektive chlad, opravdu nároční, zvolte kompresorovou lednici do auta, která má ve většině případů rozsah teploty od -20 °C do 20 °C. Taková lednička do auta je ideální například pro rybáře.

Chladící box do auta

Protože tyto chladiče vydrží déle, ušetří vám časem peníze. Ve skutečnosti jsou vysoce spolehlivé s dlouhou životností. Kromě toho vám tyto chladící boxy do auta také rozšiřují možnosti. Pokud jste byli zrovna nakoupit, nemusíte s nákupem pospíchat domů, protože věci, které vyžadují chlad, můžete v klidu ponechat v této ledničce.

Cloud22

Zabírá méně místa

Každý termoelektrický chladič má takzvanou Peltierovu desku, která zařízení ochlazuje. Malé rozměry těchto desek umožňují kompaktní velikosti chladičů, a zároveň maximalizují vnitřní prostor chladničky. Proto je můžete snadno umístit za autosedačky nebo do malých kufrů. Kromě toho váží méně, takže je můžete vozit s menší námahou.

Mimochodem, termoelektrická zařízení jsou ekologičtější, protože neobsahují CFC chladiva. Tak příjemnou a osvěžující cestu na dovolenou!