Hlavní navigace

Lenovo představuje chytrý telefon P90

14. 7. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
Smartphone, který se přizpůsobí životnímu stylu svého uživatele

Lenovo rozšířilo svou rodinu chytrých telefonů o další přírůstek z produktové řady P. Nový smartphone Lenovo P90 přináší vysoce výkonný procesor v kombinaci s dlouhou výdrží baterie. Model P90 zároveň nabídne podporu dvou SIM karet a sadu vestavěných aplikací Lenovo DOit, které mimo jiné optimalizují výkon zařízení a ochrání telefon před viry a malwarem.

Lenovo

Chytrý telefon Lenovo P90 na první pohled zaujme svým 5,5palcovým Full HD displejem. Ten se díky vysokému rozlišení a jemnosti 400 pixelů na palec může pochlubit perfektním obrazem a zářivými barvami.

Výkonný 64bitový čtyřjádrový procesor Intel Atom s frekvencí 1,83 GHz představuje ideální spojení vysokého výkonu a energetické úspornosti. Procesor v kombinaci s 2 GB RAM a operačním systémem Android 4.4 KitKat zároveň posouvá výkon telefonu na zcela novou úroveň. Pro Lenovo P90 tak přehrávání online videí, hraní her nebo multitasking více aplikací najednou nepředstavuje žádný problém. 

Další výjimečnou vlastností smartphonu Lenovo P90 je jeho dlouhá výdrž, díky které udrží telefon krok se svým uživatelem za všech okolností. Vděčí za to vysokokapacitní 4 000mAh baterii, která zajistí dobu hovoru až 45 hodin a aktivní pohotovostní režim až 27,5 dne. Baterie navíc obsahuje technologii pro rychlé nabíjení.

Díky pokročilým fotoaparátům je možné s Lenovo P90 zachytit nezapomenutelné okamžiky ve dne i v noci buď prostřednictvím výkonného zadního 13 Mpx fotoaparátu s automatickým ostřením a optickou stabilizací obrazu, nebo předního 5 Mpx fotoaparátu s novým zjednodušeným rozhraním a podporou gest.

special_kyberutoky

Nadšené fotografy potěší kapacita úložiště 32 GB, která poskytne dostatek prostoru pro pořízené snímky a všechna důležitá data nejen na cesty. Fotky lze navíc okamžitě sdílet na sociálních sítích díky podpoře vysokorychlostní sítě LTE (4G) a předinstalovaným aplikacím pro přihlášení na Facebook, Twitter nebo Skype. 

Smartphone Lenovo P90 je na českém trhu dostupný za cenu od 8 999 Kč včetně DPH.