Hlavní navigace

Lenovo představuje novou generaci tabletů TAB 3

8. 3. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
10palcový tablet TAB 3 10 Business kombinuje hardwarové a softwarové vybavení pro profesionály s všestranností operačního systému Android 6.0

Díky plné podpoře programu Android for Work je TAB 3 10 Business optimalizován pro podnikové využití. Je také odolnější než většina tabletů a díky ochranné vrstvě P2i odpuzující vodu a panelu Gorilla Glass odolnému proti poškrábání je tablet chráněn proti poškození zevnitř i zvenčí. Tablety TAB 3 7 a TAB 3 8 jsou navrženy pro rodinné použití díky většímu množství uživatelských profilů a technologii adaptivního displeje 

Lenovo

Profesionální tablet TAB 3 10 Business byl navržen pro použití ve firmách, kterým přináší výkon a všestrannost operačního systému Android 6.0 s řadou optimalizací pro profesionální práci. Tablet nabízí plnou podporu programu Android for Work a může se také pochlubit širokou škálou zabezpečení a šifrování pro maximální ochranu uživatelských dat. Lenovo TAB 3 10 Business je ideální pro uživatele, kteří jsou často na cestách a potřebují zařízení vhodné do vytížených provozů i konferenčních místností.

Tablet je vybaven platformou Android for Work, která poskytuje specializované profily pro obchodní data spolu s vyšší bezpečností a ovladatelností. Tablet také podporuje profesionální řešení pro výuku, point-of-sale a e-Health management. Lenovo TAB 3 10 Business splňuje i nároky svých uživatelů na dlouhou životnost. Díky ochranné vrstvě P2i je tělo zařízení odolné vůči prachu a stříkající vodě, zatímco panel Gorilla Glass 3 zamezí poškrábání displeje.

Pro maximální zabezpečení tabletu i dat v něm uložených disponuje TAB 3 10 Business řadou hardwarových a softwarových bezpečnostních prvků a šifrovacích řešení. K nim patří například systém síťové ochrany či geotechnologie, které umožní zařízení vysledovat nebo zablokovat v případě potřeby. Systémová správa se může také pochlubit dálkovým ovládáním, tichou instalací aplikací a možností uzamčení hardwaru i softwaru.

Dostatečný výkon pro rychlý chod náročných aplikací a multitasking více programů zajistí čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,3 GHz. Profesionálové mohou zůstat online díky baterii s až 12hodinovou výdrží a sadou funkcí pro cestování, mezi které patří například port USB on-the-go pro snadné připojení externí paměti, čtečky paměťových karet či Y-a T- konektorů. Díky podpoře Y- USB konektoru mohou uživatelé například k zařízení připojit tiskárnu a současně tablet bez problémů nabít. Pro maximální online konektivitu nabízí tablet také bezkontaktní technologii NFC, duální Wi-Fi (2,4 GHz a 5 GHz) připojení a volitelné vysokorychlostní připojení LTE (4G).

Kromě kvalitního obrazu na 10palcovém Full HD IPS displeji nabídne Lenovo TAB 3 10 Business také duální reproduktory s technologií Dolby Atmos. Tablet je vybaven 8Mpx zadním fotoaparátem s automatickým ostřením a předním 5Mpx fotoaparátem.

Tablety nové generace TAB 3 7 a TAB 3 8 přináší možnost vytvoření více profilů, díky které mohou uživatelé v rodině používat jedno zařízení, aniž by zároveň sdíleli svoje specifické aplikace, e-mailovou komunikaci nebo uživatelské prostředí. S ohledem na nejmenší uživatele nabízí tablety přednastavený dětský režim s možností bezpečného prohlížení internetu a možností omezení přístupu na tablet ve vybraných časech či dnech v týdnu.

Oba modely přichází s technologií adaptivního displeje, který filtruje modré světlo a snižuje tak zatížení očí malých uživatelů při práci s tabletem. Zařízení dokáže nastavit zvukové a obrazové vlastnosti podle typu multimediálního obsahu, se kterým uživatel aktuálně pracuje. Tablet také umí detekovat míru osvětlení okolního prostředí pomocí senzorů a v závislosti na tomto faktoru upravit barvy a jas obrazovky.

Lenovo TAB 3 7 a TAB 3 8 jsou všestrannými tablety s nejnovějšími čtyřjádrovými procesory s frekvencí 1,0 GHz, 2Mpx předním a 5Mpx zadním fotoaparátem a zvukovým výstupem podpořeným technologií Dolby Atmos. Oba modely je možné pořídit s volitelnou podporou LTE (4G) pro extrémně rychlé připojení k internetu doma i na cestách.

TAB 3 7: Rodinný tablet do kapsy

Kompaktní barevný tablet Lenovo TAB 3 7 přináší jasný 7palcový IPS displej a je určen především pro aktivní životní styl mladých uživatelů, kteří rádi tráví čas venku. Voděodolná ochranná vrstva jim umožňuje vzít tablet téměř kamkoliv bez obav z poškození při náhodném pocákání nebo polití.

TAB 3 8: Rovnováha mezi přenositelností a funkčností 

S 8palcovým HD IPS displejem a dvojicí předních reproduktorů s technologií Dolby Atmos je tablet Lenovo TAB 3 8 perfektním multimediálním společníkem v domácnosti i na cestách, který se hodí pro všechny členy rodiny. Stejně jako TAB 3 7 poskytuje i tento model bezpečný webový prohlížeč, omezení přístupu a kontrolu nastavení obrazovky v dětském režimu. 

Lenovo TAB 3 10 Business bude na českém trhu dostupný od července, jeho cena zatím nebyla stanovena.

Tablety Lenovo TAB 3 7 a TAB 3 8 budou dostupné od června, jejich ceny zatím nebyly stanoveny.