Hlavní navigace

Lenovo přináší multimediální smartphone VIBE X3

18. 12. 2015

Sdílet

 Autor: Lenovo
5,5palcový smartphone vybavený reproduktory s Dolby Atmos a Lenovo Sound přináší filmový zvuk do dlaně.

Nový smartphone Lenovo VIBE X3 se díky předním komorovým stereo reproduktorům může pochlubit hlasitějším a kvalitnějším zvukovým výstupem, který v kombinaci s technologií Dolby Atmos přináší uživatelům skutečně realistický zážitek z poslechu hudby nebo filmů.

Lenovo

Lenovo VIBE X3 také přichází s vylepšenou technologií zvukového vstupu a nahrávání, která potěší především uživatele, kteří vytváří vlastní digitální obsah. Konfigurovaný systém 3 mikrofonů a kodek Wolfson Audio efektivně filtrují okolní hluk a výrazně zvyšují kvalitu nahraného zvukového záznamu. Zadní 21Mpx fotoaparát s možností nahrávání videa v kvalitě až 4K Ultra HD stejně jako přední 8Mpx fotoaparát zajistí ostré video a fotografie.

Full HD displej s úhlopříčkou 5,5 palců má živé barvy, 178 stupňů široké pozorovacími úhly, vysoký kontrast až 1500:1 a 16 milionů barev. Nástroj Lenovo Screen pro optimalizaci obrazu navíc ještě prohloubí dojem živých barev a detailů zobrazených na displeji ve vysokém rozlišení.

Lenovo VIBE X3 je vybaven hardwarem, který umožní uživatelům bavit se a užívat si prémiové funkce tohoto telefonu skutečně naplno. Vylepšená struktura šestijádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 808 se 64bitovou architekturou spolu s 3 GB RAM zajistí dostatečný výkon pro multitasking více aplikací najednou a plynulý chod telefonu.

Cloud22

Baterie s kapacitou 3 500 mAh umožní uživatelům bez problémů zhlédnout i více filmů za sebou ve Full HD rozlišení. Díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) mohou být také ve spojení s rodinou a přáteli prakticky kdykoliv a kdekoliv.

Lenovo VIBE X3 je na českém trhu dostupný v bílém provedení za cenu od 12 999 Kč včetně DPH.