Hlavní navigace

Lenovo ThinkPad X270 s extrémně dlouhou výdrží

8. 8. 2017

Sdílet

 Autor: Lenovo
Lenovo ThinkPad X270 se dvěma bateriemi a technologií PowerBridge bez problému zvládne až 21 hodin práce

Lenovo ThinkPad X270 je s hmotností 1,3 kg extrémně lehký a přitom mimořádně odolný. Ocení jej především uživatelé, kteří často pracují mimo kancelář a vyžadují výkonné zařízení se stálým připojením. 

Lenovo

Notebook Lenovo ThinkPad X270 je určený pro profesionální práci. Sedmá generace procesorů Intel Core i7 notebooku propůjčuje rychlou odezvu umožňující snadné přepínání mezi jednotlivými funkcemi a aplikacemi. Kombinace tohoto výkonu s operačním systémem Windows 10 Pro Signature Edition, grafikou Intel HD 620 a až 16GB RAM typu DDR4 zajistí plynulou práci i při složitějších operacích. Notebook navíc disponuje SSD diskem s kapacitou až 1 TB, který se postará až o 30 % rychlejší otevírání souborů.

ThinkPad X270 je zkonstruován s důrazem na vysokou odolnost a stejně jako další zařízení značky ThinkPad prošel i tento notebook náročnými armádními testy. Během cestování se o něj rozhodně nemusíte bát. Díky jeho nízké hmotnosti a tenkému profilu se navíc vejde téměř kamkoliv. Pro větší pohodlí při práci je notebook také vybaven ergonomickou klávesnicí pro rychlé a přesné psaní. TrackPad získal řadu vylepšení a samozřejmě nechybí ani TrackPoint typický pro byznysové notebooky řady ThinkPad.

Starosti si nemusíte dělat ani s internetovým připojením. Jakmile není v dosahu Wi-Fi, využijte možnosti LTE-A (4G). Své dokumenty a aplikace uložené v cloudu tak budete mít prakticky kdykoliv k dispozici. S notebookem ThinkPad X270 jsou vaše data dostatečně zabezpečena a přitom si ani nemusíte pamatovat své heslo. Díky softwaru Windows Hello a jeho vyspělé biometrické technologii se stačí dotknout snímače otisku prstu a tím se bezpečně přihlásit. Jednoduchá je i samotná správa notebooku, takže upgrady a nastavení systému zvládnou nejen technici, ale i běžní uživatelé.

Dostupnost a cena

Notebook Lenovo ThinkPad X270 je na českém trhu dostupný za cenu od 42 790 Kč včetně DPH.