Hlavní navigace

LG představuje 84“ obra s Ultra Definition rozlišením a 3D sklony

27. 8. 2012

Sdílet

 Autor: LG
Výrobní haly společnosti LG posílají do světa 84palcovou Ultra Definition (UD) 3D televizi se Smart TV systémem, jejíž 4K rozlišení s horizontální hodnotou přibližně 4000 pixelů schovává stávající Full HD panely doslova do čtyř kapes.

Nová 84palcová (213 cm) UD 3D televize se může pochlubit vynikající kvalitou obrazu s 8 miliony pixelů (3840 x 2160) a výkonným obrazovým procesorem LG Triple XD Engine. Pro prohlížení externího obsahu z pevných disků, mobilních zařízení nebo webových stránek ve vyšší kvalitě je přítomná funkce Resolution Upscaler Plus, která se postará o zlepšení rozlišení.

Novinka neopomíná ani patentovanou technologii LG Cinema 3D, která divákům umožní například prostřednictvím funkce 3D Depth Control nastavit virtuální vzdálenost mezi zobrazovanými objekty tak, aby působil 3D obraz co možná nejreálnější. Funkce 3D Sound Zooming pak analyzuje pohyb a vzdálenost objektů na obrazovce a přizpůsobuje tomu intenzitu jimi tvořeného zvuku.

Nové ovládání Magic Remote Control se pochlubí velkým displejem pro využití systému Smart TV s množstvím aplikací a rostoucím přístupem k obsahu v podobě 3D her a filmů. Díky systému Smart Share Plus mohou uživatelé v televizi prohlížet další soubory prostřednictvím notebooku, smartphonu, tabletu nebo flash disku. K dispozici je také program pro konverzi obsahu z 2D do 3D.

Hráčům je určena funkce Dual Play, která posílá rozdělenou obrazovkou při kooperativním režimu na cestu do věčných lovišť. Umožňuje totiž uživatelům při hraní sedět vedle sebe, sledovat stejnou obrazovku, a přitom díky brýlím pozorovat jiný obraz. Nová UD 3D TV od společnosti LG je dále vybavena reproduktorovým systémem 2.2, který se skládá ze dvou 10W reproduktorů a dvou 15W basových reproduktorů.

Na trhy v Severní Americe, Evropě, Asii a Latinské Americe bude 84palcový televizor uveden v září 2012. Od 31. srpna do 5. září letošního roku pak čeká na návštěvníky berlínského veletrhu IFA na stánku společnosti LG Electronics.

soutez_casestudy

 

Zdroj: TZ LG

Byl pro vás článek přínosný?