Hlavní navigace

LG představuje svou vlajkovou loď, model G4

 Autor: LG
LG dnes představilo smartphone LG G4. Ručně třísločiněná kůže, která je použita na zadní panel telefonu, je odolná vůči vlhkosti, vodě, teplotám i působení času. Má trvalou pružnost a pevnost, ale zároveň je přirozená a vytváří si originální patinu.
Adam Kencki 29. 4. 2015

Sdílet

LG dnes představilo smartphone LG G4. Ručně třísločiněná kůže, která je použita na zadní panel telefonu, je odolná vůči vlhkosti, vodě, teplotám i působení času. Má trvalou pružnost a pevnost, ale zároveň je přirozená a vytváří si originální patinu.

Uvnitř telefonu se nachází čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808. Displej má velikosti 5,5 palce a disponuje rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Telefon nabízí 32 GB vnitřní paměti a 3 GB operační paměti RAM. Vnitřní paměť je možné rozšířit pomocí microSD karty.

Zadní fotoaparát je vybaven čipem s rozlišením 16 megapixelů s clonou F.1.8, přední fotoaparát má čip s rozlišením 8 megapixelů a clonou F2.0. Baterie telefonu má kapacitu 3000 mAh a je vyjímatelná. Operačním systémem modelu G4 je Android 5.1 Lollipop.

LG G4 přichází ve třech přírodních, teplých odstínech kůže – černé, hnědé a červené. Dalšími variantami je pak čistá bílá (Ceramic White) s diamantovým vzorem, metalická šedá (Metallic Gray) a lesklá zlatá (Shiny Gold). Uživatelé mají po dobu dvou let k dispozici 100 GB v úložišti Google Drive. LG G4 bude v České republice dostupný od začátku června za 18 999 (běžný model) a nebo 19 999 (verze s koženým krytem).