Hlavní navigace

LG uvádí televizory s Google TV 2.0

26. 7. 2012

Sdílet

 Autor: LG
Společnost LG začala prodávat dva nové televizory s úhlopříčkami 47 a 55 palců, které jsou kompletně postaveny na platformě Google TV 2.0.

Televizory LG s platformou Google TV byly poprvé představeny na veletrhu CES 2012, nyní se dostávají k americkým uživatelům. Google TV 2.0 na rozdíl od své první verze nabízí zjednodušené uživatelské rozhraní a nové aplikace. Televizory LG G2 jsou postaveny na zajímavém stojanu ve tvaru bumerangu. Platforma Google TV byla zabudována do vlastního Smart TV rozhraní od LG - nabídkové menu Google TV vyskočí po zmáčknutí tlačítka na dálkovém ovladači. E-shop s aplikacemi Google Play uživatelům zpřístupní aplikace a služby Googlu stejně jako na jakémkoli smartphonu nebo tabletu s Androidem.

Uživatelské rozhraní lze ovládat pomocí pohybu i hlasu díky ovladači Magic Remote s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí. Do televizoru je také zabudována cloudová herní platforma OnLive. Televizory G2 nabídnou i technologii Cinema 3D, již využívá většina kin. V balení u každého televizoru je podle LG šest párů polarizovaných 3D brýlí. Mezi dalšími technickými specifikacemi lze zmínit 120Hz obraz, LED podsvícení a 4 HDMI vstupy. Nové televizory začíná americký Amazon prodávat s okamžitou platností pod názvy 47G2 a 55G2.


ICTZ23

Zdroj: Flatpanelshd