Hlavní navigace

LG v září uvede nový stylový smartphone Optimus L5

10. 7. 2012

Sdílet

 Autor: LG
Společnost LG Electronics představí stylový smartphone E610, LG Optimus L5. Nejnovější model z řady „L“ bude v Česku dostupný již letos v září.


lg optimus l5
Také LG Optimus L5 bude věrný filozofii L-Style, tedy spojení stylu a technologie. Telefon bude mít štíhlé tělo a dosahovat tloušťky pouze 9,8 mm. Telefonu nebude chybět intuitivní ovládání a chytré funkce, jako je NFC Tag & Play pro jednoduché P2P sdílení a mobilní platby. Na některých asijských trzích je telefon Optimus L5 pojat jako dual SIM, to však nebude platit pro Českou republiku a Slovensko.

„LG Optimus L5 bude vyvážený telefon, který nabídne kombinaci stylového designu, kvalitního displeje, výkonu, výdrže baterie a také ceny, díky které bude telefon velmi atraktivní. L5 doplní stylovou řadu L-Style, která je na českém trhu prozatím zastoupena modely L3 a L7,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics.

Chytrý telefon sází na operační systém Android od Googlu, konkrétně na verzi 4.0 Ice Cream Sandwich. Telefon je vybaven velkým 4,0“ displejem a díky novému uživatelskému rozhraní je možné úkony zvládat na menší počet dotyků. Telefon je navíc vybaven novou uživatelskou nadstavbou od LG s funkcí QuickMemo, která umožňuje zapisovat poznámky z jakékoliv obrazovky, aniž by uživatel musel spouštět samostatnou aplikaci.

V Česku se začne nový LG Optimus L5 prodávat od září 2012 za cenu okolo 5 000 Kč. Nový smartphone bude k dispozici v černé barvě.

 

Specifikace:

Čipset: MSM7225A (Cortex A5 800 MHz)

Paměť: (až) 4GB interní paměť/ Micro SD (až 32 GB)

Displej: 4,0” HVGA

Fotoaparát: Zadní 5,0 MP AF s LED bleskem

OS: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Kapacita baterie: 1 500mAh

Rozměry: 118,3 x 66,5 x 9,8 (mm)

ICTZ23

 

Zdroj: TZ LG