Hlavní navigace

LG X3 nabídne ďábelský výkon

20. 2. 2012

Sdílet

 Autor:
Na internetu se objevily výsledky benchmarku nového high-endového chytrého telefonu od LG s názvem X3, který nabídne čtyřjádrový procesor a 4.7palcový HD displej.

Smartphone LG X3 je postaven na známém čipsetu Tegra 3 se čtyřjádrovým procesorem Cortex-A9, jenž běží na frekvenci 1.4GHz. Kromě 2000 mAh baterie, která zaručí dlouhou výdrž baterie, bude hlavní devizou telefonu velmi kvalitní AH-IPS displej. Dále zařízení nabídne 16GB paměti, kterou lze rozšířit pomocí microSD karet, 8 MP hlavní fotoaparát a 1.3 MP fotoaparát nad displejem. LG X3 samozřejmě poběží na nejnovějším Androidu 4.0.3 Ice Cream Sandwitch.

Není divu, že s těmito specifikacemi LG X3 dal v benchmarku na frak i tak nadupanému telefonu, jakým je Samsung Galaxy Nexus. Čtyř-jádrový telefon od LG v testu Quadrant získal více než dvojnásobek bodů a to celkově i jednotlivě ve všech kategoriích. LG X3 tak bude jistě jedním z nových chytrých telefonů, o které bude na nadcházejícím Světovém mobilním kongresu v Barceloně (koná se od 27. února do 1. března) největší zájem. Výsledek benchmarku je přístupný zde.