Hlavní navigace

Limitovaná edice Bose QuietComfort 35 II

30. 11. 2018

Sdílet

 Autor: Bose
Bose představuje limitovanou edici sluchátek s aktivním potlačením okolních ruchů Bose QuietComfort 35 II v tmavě modré barvě

Bose QuietComfort 35 II v tmavě modrém provedení jsou technicky totožná s druhou generací QC35, která byla uvedena na trh před rokem. Na první pohled jsou rozpoznatelná tmavě modrou barvou označenou výrobcem jako Triple Midnight a decentním označením „Limited edition“ na komfortním ochranném pouzdře. 

Bose

Špičkový zvuk a aktivní potlačení okolních ruchů

Již první generace sluchátek Bose QuietComfort 35 proslula díky kombinaci použitých technologií nejen kvalitním zvukem, ale také sofistikovanou technologií potlačení zvuků z okolí s vysokou mírou odhlučnění, precizním zpracováním a pohodlím i při celodenním používání. Zvukové vlastnosti odpovídají nárokům náročných posluchačů a vestavěný ekvalizér upravuje průběžně reprodukcí jednotlivým žánrům. Samozřejmostí je vestavěný mikrofon pro handsfree hovory a Li-ion baterie, která zajišťuje nepřetržitý provoz na jedno nabití až po dobu dvaceti hodin.

Možnost nastavení úrovně potlačení okolí

Druhá generace Bose QuietComfort 35 byla mimo jiné doplněna akčním tlačítkem, které je možné využít buď pro ovládání úrovně potlačení okolních ruchů, nebo pro vyvolání digitálního asistenta. První možnost je velmi praktická při každodenním používání v situacích, kdy uživatel potřebuje vnímat dění kolem něj, jako například silniční provoz. Úroveň potlačení lze tímto tlačítkem nastavit ve třech krocích, volitelně lze k tomuto úkonu využít také aplikaci ve smartphonu.

Amazon Alexa a Google Assistant na dosah

Akční tlačítko lze volitelně využít také k přivolání a plnohodnotnému využití jednoho z digitálníách asistentů Amazon Alexa či Google Assistant. Zvolení asistenta, který bude aktivní, probíhá prostřednictvím již zmíněné aplikace, která je k volnému stažení pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

Cloud22

Dostupnost a cena

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 35 II Tripple Midnight je nyní dostupná za doporučenou koncovou cenu 9 990 Kč (379 €).