Hlavní navigace

Limitovaná edice periferií SteelSeries

 Autor: SteelSeries
SteelSeries uvádí ve spolupráci s herním vývojářem Valve na trh limitovanou edici myší Rival 310 a podložek pod myš QcK+
Radek Kubeš 18. 10. 2018

Sdílet

Myš SteelSeries Rival 310 byla vyvinuta pro maximální přesnost díky integraci exkluzivního senzoru TrueMove3 a skloubí prvotřídní vlastnosti v unikátním designu zakládajícím se na nechvalně známém skinu zbraně ze hry CS:GO. Ten se stal populárním, protože jej vývojář byl nucen stáhnout ze hry na základě nepravosti autorství a následně jej obnovil v upravené podobě, a tak v současné době jeho cena šplhá do stovek eur. Myš disponuje RGB podsvícením nastavitelným prostřednictvím SteelSeries Engine. 

SteelSeries

SteelSeries QcK+ Howl Edition s rozměry 450 x 400 x 3 mm zrcadlí stejný motiv jako myš. Podložka je vyhotovena z mikrovláken pro maximální skluz a minimální tření a byla testována předními výrobci senzorů pro jedinečnou přesnost jak optických tak laserových typů snímačů. Pogumovaná spodní strana zajišťuje pevné přichycení na stole, zatímco zpevněné kraje se neroztřepí a neodchlipují od stolu.

Dostupnost a ceny

Myš SteelSeries Rival 310 Howl Edition je dostupná za 79,99 euro, Howl edice podložky pod myš QcK+ je k dispozici za 34,99 euro.